reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dylematy młodych mam czyli porady laktacyjno-pieluszkowo-dietetyczno-zdrowotne

Pastela- no u mnie to juz w sumie samo sztuczne bo z cycka moze ma raz dziennie i kupki sa własnie strzelajace i luzne...............


Vecia- mam jeszcze pytanko do ciebie poniewaz moja Tesciowa kłóci sie ze mną ze mały nie ma kataru tylko sie odśluzowywuje( bo tu w uk tego nie robia po porodzie) dlatego sól fizjologiczna mu nie pomaga a ja twierdze ze to katar bo gile były zielone a teraz sa białe czy to moze byc prawdą??? jesli tak to jak ja moge mu pmóc zeby z tym noskiem sie tak nie męczył
?
 
reklama
Malinka biedny Jasiek:(,moja dzis tez miała pobierana krwe,pisneła raz przy wkuwaniu igły a potem cały czas ciagneła spokojnie butle;) taka ona niewzruszona jakas;) a co do takich drgawek czy niespokoju z rozrzucaniem rak to Goska tez tak ma ,głownie jak przysypia;)albo robi minki jakby płakała bezgłosnie przez sen,ja sie smieje ze porod jej sie sni;)
Pinka ja czytałam ze jak karmi sie swoim mlekiem to kupka jest rzadsza i zołta i u mnie tak własnie jest,w szpitalu dostała chyba z dwa razy mieszanke to odrazu miała kupke ''plastelinkowa'',ja tez myslałam ze moja ma katar ale babki w szpitalu mowiły ze nie ze to za wczesnie,tylko sie odsluzowywuje(po porodzie tez jej tego nie robili) dzis moj M frida wyciagnoł jej dwa poterzne gile;)
 
Ostatnia edycja:


Vecia- mam jeszcze pytanko do ciebie poniewaz moja Tesciowa kłóci sie ze mną ze mały nie ma kataru tylko sie odśluzowywuje( bo tu w uk tego nie robia po porodzie) dlatego sól fizjologiczna mu nie pomaga a ja twierdze ze to katar bo gile były zielone a teraz sa białe czy to moze byc prawdą??? jesli tak to jak ja moge mu pmóc zeby z tym noskiem sie tak nie męczył
?

Zielone gile na katar, i dziecko nie odśluzowuje się przez 2 tygodnie!
Spróbój sól morską dla niemowlą - ma działanie antyseptycze i ściągające na błonę śluzową albo naparem z rumianku przemywaj mu nosek - tez działa ściagająco i odkażająco
 
dzieki laski wlasnie mi zarzygal koszulke drugi raz dzisiaj:( :)troche sie uspokoilam:)

p.s. vetus powodzonka na porodowce:-)
 
Vecia- bo cos nie kumata jestem to znaczy ze ma katarek czy sie odsluzowywuje???


sól własnie uzywam ale nie bardzo pomaga sciagam to z noska na bierząco bo az mu harczy ze oddychac biedulek nie moze........
 
dziewczyny, karmię Zuzie piersią i przestała robić żółte kupki,teraz to jakaś zgniła zieleń...a dwa razy nawet zrobiła brązowe...co to może być?te zielone kupki już tak z 6 dzień idą...nie wiem co o tym myśleć...może wy coś wiecie mamusie?
 
Dzięki Olka, jakoś tak czuję się raźniej, jak mogę przeczytać, że więcej dzieciaczków ma takie "przypadłości" :* Wiem, że to jest odruch moro, ale w szpitalu też to zauważyli, zrobili badania dodatkowe i wszystko było ok. Cóż.. Pewnie minie :)

A kupki u nas to jak to mój mąż określi "musztarda grillowa z gorczycą" hahahaha
 
Vecia- bo cos nie kumata jestem to znaczy ze ma katarek czy sie odsluzowywuje???


sól własnie uzywam ale nie bardzo pomaga sciagam to z noska na bierząco bo az mu harczy ze oddychac biedulek nie moze........

Pinka to katar.
Niemożliwe jest odśluzowywanie się dróg oddechowych przez 2 tygodnie.
Spróbuj rumianek, albo jakąś homeopatie dla niemowląt. Nawilżaj powietrze w domu. U nas dobrze działały też kropelki do inhalacji w "kominku"
 
reklama
Do góry