reklama

dział zamknięty- lista

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2016' rozpoczęty przez renia1321, 17 Październik 2015.

1. renia1321

renia1321 Moderator

Proszę wpisywać się w komentarzach, kogo dopisać na listę do działu zamkniętego :)

2. ania.1982

ania.1982 Fanka BB :)

To ja sie dopisuję do działu zamkniętego:-):-):-)

3. reklama
  4. kasiunia123

kasiunia123 Fanka BB :)

I ja chcę :-)

5. Drobi

Drobi Fanka BB :)

ja też jestem chętna:) choć nie jestem zwolenniczką selekcji i nie będę się bić o dostęp, zdecydujecie wedle własnych kryteriów.
    Na marginesie dodam, że według mnie "Troll",gdyby był w naszym gronie, to już by się uaktywnił i mocno zanieczyszczał forum kąśliwymi komentarzami.
    Jednocześnie jestem za zamkniętym wątkiem z uwagi na większą prywatność, zdjęcia i niektóre informacje lepiej jak nie są ogólnie dostępne. Ja sama nie piszę o wszystkim chociażby z obawy przed rozpoznaniem, zwłaszcza przez "koleżanki"z pracy. Może rozwinę na zamkniętym;-)

6. tyśka1986

tyśka1986 Zaangażowana w BB

7. sylwia1234

sylwia1234 Fanka BB :)

Ja też chcę

8. renia1321

renia1321 Moderator

Oj przecież my nie będziemy z was selekcjonowac chodzi tylko o to żebyśmy miały prywatnosc, każdy rozumie to ze niektóre mają pracę i nie wchodzą codziennie ale chodzi o to by nie miały tam wglądu wszystkie osoby, które tylko wejdą na forum.

9. anna2406

anna2406 Zaciekawiona BB

Ja też chcę

10. reklama
  11. bluelovi

bluelovi Fanka BB :)

I aj :-D

Drobi to nie ladnie brzmi takA selekcja ale jesli chodzi o trola to uwierz mi ze taki troll wtapia sie w otoczenie lapie zaufanie a pozniej wykorzystuje informacje i zdjecia a nego celen nie sa kasliwe uwagi bo to nie kafeteria . no renia ujela to idealnie :)

12. Lunka29

Lunka29 Fanka BB :)

Ja również chcę dołączyć :-)

Poleć forum