reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dział zamknięty- lista

reklama
ja też jestem chętna:) choć nie jestem zwolenniczką selekcji i nie będę się bić o dostęp, zdecydujecie wedle własnych kryteriów.
Na marginesie dodam, że według mnie "Troll",gdyby był w naszym gronie, to już by się uaktywnił i mocno zanieczyszczał forum kąśliwymi komentarzami.
Jednocześnie jestem za zamkniętym wątkiem z uwagi na większą prywatność, zdjęcia i niektóre informacje lepiej jak nie są ogólnie dostępne. Ja sama nie piszę o wszystkim chociażby z obawy przed rozpoznaniem, zwłaszcza przez "koleżanki"z pracy. Może rozwinę na zamkniętym;-)
 
Oj przecież my nie będziemy z was selekcjonowac chodzi tylko o to żebyśmy miały prywatnosc, każdy rozumie to ze niektóre mają pracę i nie wchodzą codziennie ale chodzi o to by nie miały tam wglądu wszystkie osoby, które tylko wejdą na forum.
 
I aj :-D

Drobi to nie ladnie brzmi takA selekcja ale jesli chodzi o trola to uwierz mi ze taki troll wtapia sie w otoczenie lapie zaufanie a pozniej wykorzystuje informacje i zdjecia a nego celen nie sa kasliwe uwagi bo to nie kafeteria . no renia ujela to idealnie :)
 
reklama
Do góry