reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dział Zamknięty

reklama
Dziewczynki, napiszcie proszę kto ma problem z logowaniem na dziale zamkniętym, poniżej jest lista osób które podałam Adminowi, ale wiem że doszło kilka czerwcówek, więc dajcie mi znać o dostęp dla kogo mam prosić. Nie chcę się za bardzo narzucać Adminowi, bo nas przestanie lubieć ;-), więc chce to załatwić jednym mailem, ok?
  1. Blanes (loguje się)
  2. witaminka (loguje się)
  3. jolka111 (loguje się)
  4. patrycja24berlin
  5. monia12 (loguje się)
  6. Kotek07 (loguje się)
  7. niuni (loguje się)
  8. Malvinka
  9. siwucha12
  10. izka01 (loguje się)
  11. Esia (nie loguje się)
  12. kachasek (loguje się)
  13. dorotka.1 (loguje się)
  14. asylan (loguje się)
  15. Sorga (loguje się)
  16. Dzagud (nie loguje się)
  17. fantazja (loguje się)
  18. anni (loguje się)
  19. efilo (loguje się)
  20. Pycia (loguje się)
A to już nowe chętne czerwcówki
  1. Olla
  2. Luka013
  3. Monika7 77
 
Ale super!!! Blanes Jestes WIELKA!

powiedzcie kiedy czas start to wlepie moje zdjecie brzusia i siebie hehehe bo czekalam na ten oddzial wlasnie :laugh2: z moich dziwnych powodow i wstydu 12 kg + :zawstydzona/y:
 
Ale super!!! Blanes Jestes WIELKA!

powiedzcie kiedy czas start to wlepie moje zdjecie brzusia i siebie hehehe bo czekalam na ten oddzial wlasnie :laugh2: z moich dziwnych powodow i wstydu 12 kg + :zawstydzona/y:
Już możesz szaleć, na pierwszej stronie tego wątku masz linka do działu. Ja już tam zdjęcia wklejałam :-)
 
reklama
Do góry