reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dział Zamknięty

reklama
Ja wczoraj byłam odcieta od maila ale dzisiaj już nie mam problemu. Z wejściem na dział zamknięty również :-)

P.S. Myślę że trzeba by jakoś sensownie podejść do nowych forumowiczek. Jak dłubię w tabelce (co jakiś czas sprawdzam czy 'wszyscy obecni') to okazuje się że było wiele (kilkanaście) dziewczyn które można by nazwać 'kometami'. Wpadły, pogadały przez tydzień i zniknęły na dobre. Słomiany zapał się to nazywa...
Przecież nie będziemy pisać do admina żeby kogoś dopisał i zaraz żeby kogoś skreślił :eek: Z drugiej strony nowicjuszki też chcą uczestniczyć w pełni w forumowym życiu :baffled:
 
Trudna sprawa. Myślę że do przedyskutowania w dziale zamkniętym. Nie ma sensu tam nie wpuszczac naszych koleżanek - nie chce tu grać zołzy - a z drugiej strony jeśli wpuścimy tam każdego kto się zaloguje i powie: hej ja też mam termin na czerwiec to jaki jest sens tworzenia działu zamkniętego?
 
Trudna sprawa. Myślę że do przedyskutowania w dziale zamkniętym. Nie ma sensu tam nie wpuszczac naszych koleżanek - nie chce tu grać zołzy - a z drugiej strony jeśli wpuścimy tam każdego kto się zaloguje i powie: hej ja też mam termin na czerwiec to jaki jest sens tworzenia działu zamkniętego?

popieram Efilo
po to jest zamkniety zebysmy tylko my mialy dostep
a nie kazdy kto powie czesc mam na czerwiec termin
poz tym uwazam jeszcze ze skoro kazda z nas zgadzala sie na dostep
tzn ze chciala sie podzielic tym kim jest i wogóle
nie chce byc zolzowata,ale na glownym czerwcowym sprawa wygląda podobnie,przynajmniej ze zdjęciami
wiec jaki sens bylo tworzyc zamkniety
ktos ogląda nas to moze i my bysmy kogos zobaczyly
milo by bylo
moze miec ktos o to do mnie pretensje ale takie moje zdanie
 
popieram dziewczyny, jakby nie było, internet pozwala na wiele... pisząc to nie chcę tutaj nikogo o nic posądzać. jednak tworzenie zamnkniętego sensu byłoby totalnie bez sensu, jeśli dostęp miałaby każda osoba, która raz się pokazała i napisała, że rodzi w czerwcu i chce mieć dostęp do zamkniętego... (w zasadzie powtarzam już to, co dziewczyny napisały, ale cóż innego mogę dodać, jeśli jestem tego samego zdania)
 
Dziewczynki, nie zapomnijcie o mnie. Jak mam napisać do Admina żeby mnie wpuścił???? Przykro mi, że Wy wszystkie macie dostęp a tylko Esia i ja jesteśmy na wygnaniu:-(. Zróbcie co
 
Cóż, zgadzam się z przedmówczyniami :-)

Aczkolwiek, z przyczyn oczywistych :baffled: nie jestem zwolenniczką przedyskutowania tematu na zamkniętym :baffled:

Myślę, że do rozważenia jest pomysł "okresu próbnego" zamiennego z poziomem aktywności na forum. Tylko tej aktywności nie mierzyłabym ilością postów - bo ilość nie musi przekładać się na jakość. Ktoś, kto pisze 3 sensowne posty dziennie nie może "przegrywać" z kimś, kto zamiast użyć "enter" pisze nowego posta.

A już zupełnie na marginesie - być może decyzję co do sposobu postępowania ułatwi nam szybkość reakcji admina z umożliwianiem dostępu Dzagud i mnie. Jeśli to ma trwać miesiąc, to spokojnie można zgłaszać prawie każdą nową osobę od razu :baffled:
 
Poszedł mail do Admina w waszej sprawie. Teraz tylko czekamy na odzew, poprzednio trwało to tyle, bo Admin był na wakacjach, więc teraz mamy szanse na szybką reakcję.
 
reklama
Do góry