reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziusiowe sprawunki

Super to twoje łózeczko tylko chyba troche duze jak na moje mozliwosci ;/ Poszukam jesli znajde takie samo w mniejszym rozmiarze to zdecydowanie biore :tak:
 
reklama
Paulineczka, tylko wez pod uwage ze dziecko szybko rosnie i pozniej takie male lozeczko moze byc dla niego za ciasne.
 
Kurcze no wlasnie ja to wszystko biore pod uwage i juz nie mam pojecia zielonego jakie mam kupic :wściekła/y: Chcialabym oczywiscie takie najlepsze tylko ktore to jest ???? Chyba sie poddam i dam mojemu mezowi zdecydowac- pozniej bedzie na niego :tak:
 
prześliczny koszyk! też o czymś takim myślałam, ale na naszym metrażu oszałamiającym łóżeczko, leżaczek, wózek etc. i postanowiliśmy nie mnożyć bytów :-)
 
Teraz powinno by dobrze;-). A więc wszystko dopięte na przysłowiowy guziczek:-D. Mogę iśc rodzic.
 

Załączniki

  • P1000786(1).JPG
    P1000786(1).JPG
    185 KB · Wyświetleń: 174
  • P1000788(1).JPG
    P1000788(1).JPG
    175,1 KB · Wyświetleń: 170
reklama
Magdalena super lozeczko, ja mam podobne ale jeszcze nie rozlozone- czeka na pelna przydatnosc. a co do baldachimu to my zrezygnowalismy ze wzgledu na opinie znajomych, ze to kurzolap :eek: gdyby to odemnie zalezalo to chcialabym miec, ale moj maz jest duzo bardziej praktyczny niz ja...,
 
Do góry