reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziusiowe sprawunki

reklama
Zastanawiam się nad tym wózkiem z IMPLAST bolder 4 lub driver XL 4. Z tego, co kojarzę, to gdzieś już któraś z Was miała zamiar go kupić czy kupiła. Jak on się prezentuje na żywo. Może jeszcze raz wkleicie coś na ten temat, albo coś innego, bo na głównym już tego nie umiem odnaleźć. Czy ma sens kupowanie do niego ewentualnie fotelika/ Czy lepiej maxi cosi? Co myślicie i jak to planujecie rozwiązać?
 
Chwalę się nowym kombinezonem:tak:
 

Załączniki

  • kombinezon.JPG
    kombinezon.JPG
    18,4 KB · Wyświetleń: 77
Dziewczyny powiedzcie mi czy doszla ktoras z was do wniosku, ktore lozeczko jest lepsze- drewniane czy turystyczne?? Ja narazie obstaje twardo za turystycznym <ze wzgledow estetycznych> moj maz za drewnianym i nie wiem jakie argumenty wystosowac w celu przekonania go do mojej racji :angry::angry::crazy: A co do wozka to juz sobie wybralam qunni buzz, tylko mam problem z kolorkiem- bardzo mi sie podoba granatowy, ale niestety tutaj go nie ma :growl:i chyba bede skazana na czern.
 
reklama
Pewnie :-) O gustach sie nie dyskutuje :-)W turystycznym najbardziej podoba mi sie ilość miejsca, które ono zajmie- zdecydowanie mniej niz drewniane. Tak czy inaczej jeszcze ostatecznie sie nie zdecydowalismy. W najblizsza niedziele mamy zamiar kupic wozek, lozeczko i pare rzeczy powiedzcie mi czy to aby nie za wczesnie?? Ze wzgdedu na moje wczesniejsze przezycia wolalabym poczekac do odpowiedniego momentu,....tylko no wlasnie kiedy on nadchodzi?? Nie chce zostawiac pozniej wszystiego na barkach mojego meza (nie zeby mi go szkoda bylo, ale jeszcze mi sie cos nie spodoba i co?? :eek::-D:-D )
 
Do góry