reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziusiowe sprawunki

ja mam drewniane lozeczko. ze wzgledu na kota turystyczne nie zdaloby egzaminu. zreszta wiktor teraz ma fajna zabawe z wchodzeniem i wychodzeniem a w takim turystycznym juz by bylo trudniej.
 
reklama
Evitka skoro macie takie zaplecze w łóżeczkach to turystyczne dla was będzie najlepsze. a turystycznego nie miałam ale też nie było potrzebne więc teraz też nie zakupię.także nie doradzę jeśli chodzi o formę
 
Witajcie ponownie :-), pewnie mnie nie kojarzycie, bo kiedys sie przywitałam i od tamtego czasu prawie sie nie pojawiałam.
Evitka my mamy łóżeczko turystyczne z firmy coneco jest ok, chociaz uzywamy go tylko na wyjazdy, w domu wolałam drewniane.
Kiedyś poruszyłyście tez temat proszków do prania, baaardzo polecam dzidziusia - świetnie sie w nim pierze, pięknie pachnie i niewiele kosztuje.
 
Tak się zastanawiam nad tym łóżeczkiem dla Niuni i sama nie wiem na jakie się zdecydować.
Ostatnio chodzi mi po głowie też taki koszyk dla Małej na początek. Miałabym ją przy sobie w sypialni i może to byłoby lepsze rozwiązanie dla noworodka przy moim wszędobylskim kocie.
Miałyście coś takiego? Narazie szukam gdzie to mozna kupić i ewentualnie jaki jest koszt takiego koszyka? Wygląda fajnie.

Secret Garden moses basket : mothercare

albo http://www.baby.com.pl/szczegoly.php?Kosz_z_posciela_AMY_Harry_Bear_Spiaca_Krolewna__Kolor_Niebieski&przedm=139204&grupa_p=1&pwd[1]=%2F1%2F100790%2F100805%2F138820&sortuj=kod
 
Ika - jeśli tylko finansowo możecie sobie pozwolić na taki dodatkowy zakup to na pierwsze miesiące jest to super rozwiązanie. Maluszek na pewno w takim koszyczku będzie się lepiej czuł no i z przestawianiem czy zabieraniem takiego koszyka w inne miejsce pewnie nie ma problemu.
 
attach.gif
 
reklama
Do góry