reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

Tak wyglada kawalek pokoju Nikusia.

Na razie w tym lozku spal tylko 3 razy, bo jako osesek zamieszkuje kolyske przysunieta do lozka po stronie mamusi :laugh2:
 

Załączniki

  • Niko 009c.jpg
    Niko 009c.jpg
    73,5 KB · Wyświetleń: 19
reklama
hehe,tak samo u as,Oliś spał ze 3 razy w łóżeczku a okupuje kosz wiklinowy,ale nie długo bo sie juz ledwo mieści! Prześlicznie urządziłaś pokoik Kaju,a ta gwiazdka jest rewelacyjna!
 
Ta gwiazdka to papierowa lampka z zarowka w srodku . Bardzo tania rzecz ale bardzo fajnie sie prezentuje .
Caly pokoj jest gwiazdkowy ( + troche ksiezycow ) . Mam swira na punkcie gwiazdek..... Mam nadzieje ze moj synek nie bedzie mial do mnie pretensji jak podrosnie;-)
 
Kaju,pokoik śliczny!Ja tak lubię wszystkie odcienie niebieskiego,że też,mimo,że mamy dziewusię,pomalowaliśmy jej pokoik na szafirowo...Tylko zamiast gwiazdek i księżyców(poza kilkoma fosforyzującymi nad łóżeczkiem)królują u niej koty...Bo ja świra mam na punkcie tych zwierzaków...
 
Kocia , ja tez mialam swira na punkcie kiciow. :happy:
Ale 2 mi uciekly i strasznie za nimi plakalam wiec smialo moge powiedziec,ze koty zlamaly mi serce.

Teraz mam psa. nazywa sie Lolek i wyglada jak prosiak ( bull terrier ).
 

Załączniki

  • lolek.jpg
    lolek.jpg
    73,5 KB · Wyświetleń: 9
  • Nikololek.jpg
    Nikololek.jpg
    68,6 KB · Wyświetleń: 16
Dziewczyny, ale macie sliczne pokoiki dziecinne. Uwielbiam te kolory, posciele, akcesoria, ech... My naszemu Mikeimu zrobimy pokoik dopiero na wiosne. Jakos chce zeby przez zime byl nas. Na razie i tak spi w kolysce obok naszego lozka, ale juz chyba nie za dlugo, cosik sie przy mala robi:-) Ale lozeczko juz czeka, tylko karuzele trzeba dokupic:-)
 
reklama
martag - jesli jestes w stanach to polecam karuzele TINY LOVE deluxe symphony in motion with remote .
Swietnie rozwija wzrok maluszka , bo sie na niej kreci bardzo duzo rzeczy i kolorow i to w dodatku kreca sie na roznych wysokosciach i w rozne strony.


Nasz Niki jest nia zachwycony ! :
 

Załączniki

  • a9_1.jpg
    a9_1.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 9
  • 2d_1.jpg
    2d_1.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 17
Do góry