reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieciaczki urodzone z naczyniakami...

reklama
Lekarz mi powiedzial,ze jak sie nie wchlonie to musze usunac laserowo w szpitalu na chirurgi plastycznej ale sama nie wiem co o tym myslec??W koncu do 3 roku rzycia mam jeszcze czas.
 
vici jak juz pisałam wyżej, nasz lekarz nam powiedział, ze obserwował naczyniaka dużo większego niz ma Maja (a Maja ma tak na opuszek mojego palca) u chłopczyka i dopiero jak ten chłopczyk miał 8 lat to mu sie wchłonął
 
czesc moj synek tez ma naczyniaka wypukłego na brzuszku lekaraka kazala obserwowac, mowia ze poczekamy do roku, jak na razie nic sie nie dzieje ani nie rośnie ani nie maleje
 
Pycha przeczytalam co pisalas dlatego napisalam,ze mi mowili ze do 3 lat sie wchlania.Moze jednak warto czekac po co dziecko narazac na szpital i rozlake??Ale jak pisalam mamy czas jeszcze,Victor ma 8,5miesiaca wiec jest czasu a czasu.Poki z nim sie nic nie dzieje to jest ok.
 
hej
moja MAJULA ma naczyniaka wypukłaego na czubku głowy /miejsce dość nietypowe/. Pojawił się gdy miała 3 tygodnie i rośnie. ma już ok12mm na 9mm. Jest on bardzo wypukły. Mam jednak nadzieję że zniknie.
Niewiem dlaczego lekarze mówią, że te płaskie znikają a wypukłe nie. Przecież jest odwrotnie. Mój siostrzeniec ma naczyniaka wypukłego /3cm na 2cm/ i w wieku 3 lat zaczął już znikać i blednąć.
Do jakiego lekarza poszłyście z naczyniakiem? do dermatologa czy chirurga?
 
dzikidzik....tak naprawde to nigdy nie bylam u lekarze strikte z nacyzniakiem, jak urodizlam to lekarz powiedzila ze sie wchlonie do 2 lat. Jak byl mlodszy to czasami zwracali uwage teraz jest juz tak blady ze nie zwracaj wogole.
 
martwi mnie trochę reakcja innych dzieci, które zachowują się tak jakby chcieli jej to zdrapnąć!!!
ale może zanim wybierze się do przedszkola naczyniak zniknie, a jeśli nie to będzie miała niezłą czuprynę /a taka się właśnie zapowiada/
 
witam!
moja córeczka teżma naczyniaka tzw. jamistego jest wypuły umiejscowiony nad ciemiaczkiem,pojawił jej sie jak miała ok. 2,5 miesiąca. O to sine chyba nie ma co sie martwić Ania też ma i lekarka która jest neurologiem - pediatra powiedziała ze jak jest to sine to znaczy Ze naczyniak sie wchłonie. Oby miała rację, Anusi się troszeczkę powiększył. 28 lutego jedziemy do Wrocławia do chirurga zeby to zobaczył nie ma to jak specjalista,bo kazdy pediatra mówil coś innego. Pozdrawiamy
 
reklama
ja chciałam iść do chirurga, ale pediatra powiedziała, żeby iść do dermatologa. Pewnie dlatego że do dermatologa nie potrzeba skierowania.
Jutro spytam neonatologa
 
Do góry