reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecięce proszki do prania

reklama
A ja osobiście nie wierzę w delikatność tych wszystkich dziecięcych proszków. Od samego początku używaliśmy białego jelenia- płynu do prania. Zarówno do rzeczy małej jak i naszych używamy go w dalszym ciągu. To płyn hipoalergiczny więc myślę, że nawet o niebo lepszy o tych wszystkich "dziecięcych".
 
Ja również polecam Dzidziusia, prałam w nim rok, może 1.5 roku. Polecam, bardzo fajny zapach. Do płukania używała Jelp z różową nakrętką. Ciuszki pachniały świeżo i przyjemnie. Szczególnie gdy pranie suszyło się na podwórku. Potem przeszłam na Vizira, Persil powoduje u mojej córki wysypkę.
 
prześledziłam cały wątek i nigdzie nie było wzmianki o proszku GAGA PREMIUM, a widziałam go dziś na półce obok JELPa i LOVELLI - macie z nim jakieś doświadczenia? dziś w tesco widziałam ten proszek, ma cenę niedużo niższą od Lovelli z tego co pamiętam.
 
moja siostra przy swoim Kubusiu też używała JELP. Mówiła że jest ok

ja mam do tego proszku największe jednak zaufanie. Cena w marketach czasem wydaje się za wysoka dlatego poszłam na sposób i kupuję w sieci Multishop24.pl | Autoryzowany sklep marki JELP | proszki hipoalergiczne wychodzi o wiele taniej a przy promocjach jeszcze lepiej. póki co nie zmienię proszku bo jedno moje dziecko ma dośc spore problemu ze skórą więc wolę nie eksperymentować.
 
Mi siostra polecała Lovelę dla noworodka. Sama w niej prała i mówiła, że bardzo fajna. Także spróbuję na początku. A kiedy można zacząć prać ubranka dzidziusia w zwykłych proszkach? (takich nie specjalnych dla dzieci?)
 
reklama
My zaopatrzylismy sie w proszek gaga premium produkowany przez polene dla tesco. Jestesmy z niego bardzo zadowoleni. Ma bardzo delikatny zapach, nie uczula i dobrze pierze, no i jest niedrogi. Do prania dodajemy plynu jelp ;-)
 
Do góry