reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziecięce proszki do prania

reklama
ja uzywam plyn do prania dla dzieci i do delikatnych rzeczy - DREFT, dla mnie jest rewelacyjny - tzn dopiera rzeczy. Wiadomo, że białe nie są takie jak po proszku, ale nie narzekam, po prostu nie kupuję więcej białych...:)
dodam, że mały ma azs i jest alergikiem i ten płyn nie uczula go. A niedawno kupiłam na próbę JELP do białego, niby hipoalergiczny, a skóra się pogorszyła...
 
ja postanowiłam zakupić do prania dla Małej orzechy piorące. Bratowa męża pierze w kulach piorących ciuszki synka i jest bardzo zadowolona. Zobaczymy jak u nas się sprawdzą te orzeszki. Używał ktoś już ich może?
 
To jest ten proszek, którego ja używam Persil Sensitive Megaperls 1,215 kg / 18 prań - pralinka.pl. Kupuję niemiecki, bo uważam, że chemia niemiecka jest naprawdę o niebo lepsza i wydajniejsza. Kilogram starcza na 16 prań, podczas gdy z polskiego zrobiłabym pewnie z 10, a i tak pranie nie byłoby tak czyste, jak po niemieckim proszku, a wiecie jak to z dzieciakami :p Zaletą tego Persila jest też to, że ma super zapach, taki delikatny, migdałowy :)

Ja używam tego samego Persila i też jestem bardzo zadowolona, nadaje się nawet dla alergików. Tyle że płacę więcej :( Będę musiała zmienić sklep, w którym się zaopatruję ;) Ta Pralinka jest spoko, szybko wysyłają?
 
Ja bardzo długo prałam w Dzidziusiu i zamiast zaczac prac synka ubranka w naszym proszku, to zaczełam prac nasze ubrania w proszku dla dzieci :) Uznalismy, że jesli mozemy sobie tez zapewnic nieco mniej chemii w otoczeniu, to czemu nie.
 
Hop z tematem ;)
Widziałam ostatnio odplamiacz do dziecięcych ubranek lovela, używała już któraś z Was? Radzi sobie? Jak sobie przypominam te plamy po obiadkach, deserkach i soczkach na ulubionych ubrankach to ahhh :no:...

Sama kupowałam go siostrze. To jedyny odplamiacz na rynku polskim, wiem bo przeszukiwałam intensywnie sklepowe półki.
 

Załączniki

  • SAM_2327.jpg
    SAM_2327.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 158
Oooo. dla mnie to teraz idealna sprawa. Moje dzieci uczą się jeść i wszystkie ubranka nawet spodnie mam pobrudzone. Niektóre pokarmy nie schodzą w zwykłym praniu. Namoczenie też często niewiele daje. Kupię i nie omieszkam wypróbować.
a jaka cena jest? to pojemnik dwu litrowy?
 
reklama
Dziewczyny też jestem posiadaczką tego odplamiacza. Powiem wam , że radzi sobie z plamami. A przy dwójce ruchliwych dzieci mało ich nie mamy. Na dodatek ładnie pachnie, przypomina zapachem mleczko do ciała...

yaska spróbuj! Jest odpowiedni do ubranek dziecięcych, nie musisz się obawiać> Ja to nawet czasem podkradam do swoich ubrań jak nie mogę plamy wybawić.;-)
 
Do góry