reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko śpiące z mamusią.

max tez ma 4.5roku i zasypial zawsze ze mna a nawet czesto spal ze mna bo maz czesto byl zagranica...
teraz jestesmy w 3 razem...zasypia przytulony do mnie...i jak poprzedniczka...jest to wyjatkowa bliskosc..rozmawiamy wtedy o calym dniu...mowi mi to o czym w ciagu dnia nie mam pojecia ze przezywa:-)
 
reklama
moja mala ma 5,5 roku i zasypia sama ale w srodku nocy potrafi przyjsc, stanac kolo lozka i patrzec tymi swoimi niebieskimi slepiami ze az nie wypada odmowic:-), i jak juz wskoczy to wtuli sie i spi z mamusia jak niemowle do samego ranka:-D, kiedy przestanie przychodzi? nie mam pojecia ale najwyrazniej tego potrzebuje to co jej bede zalowac:tak:
 
Moja mała śpi ze mną od momentu skończenia 2 miesięcy.Teraz ma 4 lata i 3 miesiące i sama dorosła do tego,że chce spać sama w swoim łóżeczku.Być moze będzie to jakiś przełom i stanie sie bardziej samodzielna.:-)
 
Ja dość szybko zauważyłam że mała nie potrafi z nami spać razem --- nie potrafiła znaleźć sobie miejsca, przeszkadzało jej chrapanie mojego partnera i budziła się co kilkadziesiąt minut - noce z nami były dla niej udręką. Kiedy śpi sama, ma całe łóżko tylko i wyłącznie dla siebie. Lubi poukładać sobie zwierzątka i lale tak jak ona chce. Śpi ze mną tylko w wyjątkowych sytuacjach -- kiedy jest chora, kiedy coś ją boli albo kiedy widzę że tego potrzebuje. Niestety wtedy mój partner musi zniknąć z łóżka - za mocno chrapie i wg mojej córy zajmuje zbyt dużo miejsca.:-)
 
Witam :-) Moja córcia zaczęła spać ze mną jak miała ok 4 miesiące i tak zostało do dziś (ma teraz prawie 4 latka) Mój mąż praktycznie bywa gościem w domu bo ciągle wyjeżdża w delegacje :-(więc tak jakoś wyszło,że nie śpię sama tylko z Córeczką:-) Ale wkrótce zamierzam ja powoli od tego odzwyczajać.Pozdrawiam;-)
 
Ja Filipka nigdy do tego nieprzyzwyczajalam. Niestety ale tak jest ze cenie sobie wygode. I jak pomysle jakie jest cieszkie odzwyczajenie dziecka ad maminego wyrka to ciesze sie ze tak zrobilam. Zycze powodzenia lilly815 Mam nadzieje ze pojdzie Ci latwo! Zpraszam na nasze pogaduchy" DLACZEGO TAK JEST:::"
 
Hej
Ja jestem mamą 4-latki i teraz jeszcze 5-miesięcznej Agatki. Obydwie lubią ze mną spać z czego ja nie zawsze jestem zadowolona. Też czasem chciałabym się wyspać. Starsza zawsze miała problemy ze spaniem. Ma swój pokój, swoje łóżko ale nie chce tam spać. Wymyśla i histeryzuje. A już nie ma mowy o zgaszeniu światła. Czasem śpi pół nocy sama a potem przychodzi. Nie mam sił jej odnosić i słuchać histerii w nocy. Mam tylko nadzieję że jak Agatka podrośnie to wtedy będą razem spały i problem zniknie. Młodszą staram się odkładać do łóżeczka po nakarmieniu chociaż nie zawsze mi się to udaje.
 
reklama
Ojej.. mój 6-latek już chyba od roku nie śpi ze mną :) wolę go czym wcześniej oduczyć :) chociaż nie było to łatwe.. ale kupcie łóżko.. żeby nie spadł.. takie z zastawką :)
 
Do góry