reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko śpiące z mamusią.

wiccanka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
12 Wrzesień 2005
Postów
148
Drogie Mamusie,
Do jakiego wieku wasze pociechy spały lub nadal śpią z Wami ? Moja 5,5 letnia córcia śpi ze mną na nowo od okolo 4 miesięcy, ale to dlatego, że mieszkamy teraz tylko we dwie i tak jakoś nam raźniej. A jak to u Was wygląda?

Pozdrawiam!
 
reklama
moja coreczka ma 4 i pol roku i nadal chetnie z nami spi czesto bywalo tak ze zasypiala u siebie w lozku a w nocy przychodzila do nas faktycznie jak moj maz wyjezdzal to zawsze spala ze mna jednak postanowilam ja tego oduczyc i zastosowalam tablice ze sloneczkami trzy usmiechniete to nagroda trzy smutne to kara np zakaz ogladania bajek i poskutkowalo jedna do tej pory zdarzaja sie noce gdy przychodzi do nas bo cos zlego jej sie snilo a wtedy po prostu nie mam serca ja wyrzucic pozdrawiam :D
 
Igor spał ze mną rok potem przestawiałam go na łóżeczko, ale z różnym skutkiem ;D
Miłosz śpi ze mną na razie ale staram się go czasami odłożyć do łóżeczka.

No ale jeśli jesteście same....to chyba dobrze że śpicie sobie razem .Jest wam raźniej.
Też jak mąż wyjeżdżał i byłam jeszcze w ciązy to spałam z Igorkiem .
 
Nasz mlodszy synus Daniel ma lozko przystawione do naszego duzego i niestety codzien przechodzi do nas ;)
Starszy spi sam
 
starszy syn zawsze spal sam -  czasmi tylko z rana przyjdzie sie poprzytulac; moja mlodsza tez spi sama i mam nadzieje ze tak zostanie; dodam ze czesto jestem sama bo maz czesto wyjezdza ;D
 
Paula jak była malutka to częst z nami spała. Majac dwqa latka miała swój pokój, swoje łozko i tam śpi. Owszem do tej pory zdaza jej sie zasypiac w naszym łóżku ale to rzadko, przenosimy ja wtedy do jej łóżka na spiąco. A w nocy jak sie obudzi to nie przychodzi, tylko woła jedno z nas że by z nia polezeć dopóki nie zasnie.
Adaś natomiast w ogóle nie potrafi zasnąć z nami w łóżku. Zdazytło mu się to może ze dwa razy.
 
Moja 4 letnia córka od roku śpi juz sama.Nie chce jeszcze sama zasypiać i prosi wciąz zebym ja trzymała za rękę.Idzie spać po wieczorynce i śi do 9.00.Nigdy nie było kłopotów ze spaniem,nawet jak była oseskiem :)
 
moj maurice spal z nami tylko na poczatku chyba tylko do pol roku a moja emilka spi tez w swoim lozeczku , ale u nas w sypialni tylko nad ranem zasypia juz z nami ,bo po karmieniu nie chce mi sie wstawac z nia do jej lozeczka a maurice moze z nami spac tylko w weekendy ale to dlatego zeby nie byl zazdrosny o swoja mlodsza siostre zreszta tez lupimy sie poprzytulac razem iwlasnie teraz jest u nas w lozku
 
Widze ze nie ja jedna mam taki problem:)
Moja dwojka najchetniej spalaby zawsze ze mna.I jest to walka z wiatrakami ;)
Jesli tylko przeloze do lozka to i tak na spiaco wroci nad ranem:).Syn odkad ma lozko pietrowe to juz razcej sypia u siebie.ale to moze dlatego ze zawsze chcial takie lozko i je juz ma(od 5 lat).Z Zuza juz jestem po rozmowie,ze jedziemy do sklepu i ma sobie wybrac takie lozko na jakie ma ochote i obiecala w nim sypiac ,wiec jest szansa;)
Moze taka metoda bedzie skuteczka?????
 
reklama
Do góry