reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko w podróży czyli niezbędnik małego turysty

a wiesz wpisywałam wiek w miesiącach bo infant zaznaczaliśmy....i cena jak dla niemowlaka była, ale jak M. wróci to będziemy lookać.
 
reklama
sarisa chodzila chodzila;)i to od miesiaca no ale mus to mus. zresxta przez pol drogi byly turbulencje wiec i tak w pasach musielismy byc
 
przez pol drogi byly turbulencje wiec i tak w pasach musielismy byc


o to nastepne w ryanairze - kurde co nim lece to turbulencje przez wiekszosc drogi w innych liniach jakos nie tak czeste. mam wrazenie, ze oni specjalnie wlaczaja ten znak, zeby ludzie im sie po samolocie nie rozlazili jak jezdza z wozkiem.
ale moze to zupelny przypadek
 
kahaaa najdziwniejsze było to, że jak lecieliśmy do siostry to właśnie kazali zapiąć pasy choć praktycznie jak tam w ogóle turbulencji nie czułam. no może chwilami tylko a jak wracaliśmy to rzucało porządnie ale wtedy już za[inać nie kazali:eek:
 
Dzięki dziewczyny......ja tak myślałam, że dziecko na kolanach ma siedzieć, ale przy kupnie biletów było napisane, że siedzi obok rodzica i tym się sugerowałam
Mamagusi najgorszymi ;-) ryainair. Dzięki wielkie jeszcze raz. A Mamusi ile Agusia miała jak lecieliście??

to tylko teraz się przygotować muszę zarówno psychicznie jak i fizycznie ;-). Ja już się stresuje.

sariska - teraz załapałam - to OBOK - oznacza, ze wybierasz rodzica u ktorego na kolanach siedzi (co oczywiscie nie jest jakos przestrzegane) i dziecko ma nr karty pokladowej taki jak nr karty tego rodzica. oczywiscie w glupim ryan airze jak rezerwujesz taki bilet dla 3 osob - ty, malz i bobo, to jak masz zarezerwowane, ze dziecko siedzi obok ciebie a nie zdecydujesz sie leciec, to ryan air nie wezmie dziecka z ojcem bo to inny bilet. i to oto chodzi, sory ze cie zmyliłam.
 
sarisa mozesz sprobowac tak jak ny zrobilismy i moja siostra robi ze na ty siadasz od zewnatrz obok maz i na 3 siedzeniu bagaz i zobaczysz jak ktos bedzie szukal miejsca to zwolnicie bo moze byc komplet a jak widzisz ze wszyscy siedza i kompletu nie ma to macie wolne siedzenie wiecej. i chyba przewijak jest tylko w toalecie z tylu to chyba lepiej z tylu usiasc.
 
No niby tylko z tyłu, ale półtora roczne dziecko się na takim mikro przewijaku i tak nie zmieści, więc pozostaje przewijanie na stojąco.
My często też tak robimy jak mama agusi, choć ostatnie parę razy był komplet i nici wyszły z naszego planu
 
Mamagusi bardziej mi chodziło, że pewnie takiej fazy na chodzenie i ciekawość nie miała jak teraz.....dzieciaczki mają. Moja była we wrześniu ruchliwa i cos tam chodziła, ale jak się ją posadziło to siedziała. A teraz jak gdzieś siądzemy to siedzimy tylko my, a ona biega ehhh....
 
reklama
Sarisa weź pod uwagę, że mogą włączyć znak zapiąć pasy i wtedy ona już sobie nie pobiega. Ja to bardzo niepedagogicznie nagrywam różne filmiki na tel i mu puszczam. :)
 
Do góry