reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko w wózku

Rubi świetnie Twoja mała wcina zapałki. Przypomniał mi się spacer kiedy Maks zdjął sobie buta i też był spokój.
I jeszcze jedno Mamami spróbuj może w gondoli na brzuchu jeździć zapomniałam że my tak zawsze wracaliśmy ze spacerów i było cichutko tylko się ludzie gapili.:)
A zabawki są do niczego :)
 
reklama
Próbowałam w domku sadzać Misię w wózku z lekko podniesionym oparciem. Było całkiem całkiem nawet zauważyła zabawki i.... próbowała je wsadzić do buźki:) jak wszytko teraz. Zobaczymy jutro jak będzie w praktyce na spacerku:)

kakakarolina Michasia denerwuje się leżąc na brzuszku. Jak nie podziała podniesienie oparcia poza domem to się chyba załamie.
 
Jak sie ciesze, ze przeczytalam ten watek. Moja malutka tez nie chciala jezdzic w wozku, ale podniesienie zaglowka pomoglo :) Chyba po prostu mnie nie widziala. Z poprzednim dzieckiem tak nie mialam :) Moze to wlasciwosc dziewczynek :)
 
Wiosna w pełni, więc spacerki są teraz już koniecznością :) może niech zmieni wózeczek, mogę Ci dobre polecić, jeśli chcesz ;)
 
Do góry