reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko

Dołączył(a)
17 Marzec 2022
Postów
14
Hej , prawie 3 miesiące temu zostałam Mamą wymarzonego Synka , moim problem jest to że chciałabym wyjść z domu do kina gdziekolwiek ale gdy już ma do tego dość przechodzą mnie najgorsze myśli zaczynam myśleć że jestem egoistką że zostawiam w domu 3 miesięczne dziecko a sama idę bawić się świetnie. Mam wtedy wrażenie że nie jestem dobra matka dla swojego Syna zaczynam wątpić w siebie , i zadawać pytanie czy oby napewno zapewnie mu wszystko to co potrzebuję. Nie wiem co myśleć
 
reklama
Hej , prawie 3 miesiące temu zostałam Mamą wymarzonego Synka , moim problem jest to że chciałabym wyjść z domu do kina gdziekolwiek ale gdy już ma do tego dość przechodzą mnie najgorsze myśli zaczynam myśleć że jestem egoistką że zostawiam w domu 3 miesięczne dziecko a sama idę bawić się świetnie. Mam wtedy wrażenie że nie jestem dobra matka dla swojego Syna zaczynam wątpić w siebie , i zadawać pytanie czy oby napewno zapewnie mu wszystko to co potrzebuję. Nie wiem co myśleć
Ty to dziecko samo zostawiasz? Jak nie i np z ojcem, to nie powinnaś mieć wyrzutów 🙂 każdy powinien mieć chwilę dla siebie.
 
Jestem młoda Mama , mam 23 lata to moje pierwsze dziecko, pomimo młodego wieku Syn jest moim spełnieniem marzen, jak urodził się zaniedbałam chłopaka bo widziałam tylko jego nie zwracając uwagi na to co czuje on i jak sobie radzi z nową sytuacją
Jesteśmy ze sobą krótko dopiero rok tak naprawdę nie mieliśmy okazji zobaczyć siebie w każdej życiowej sytuacji w kwietniu dowiedziałam się po 3 miesiąach ze jestem w ciąży , nagle wspólne życie mieszkanie dziecko
 
Jesteśmy ze sobą krótko dopiero rok tak naprawdę nie mieliśmy okazji zobaczyć siebie w każdej życiowej sytuacji w kwietniu dowiedziałam się po 3 miesiąach ze jestem w ciąży , nagle wspólne życie mieszkanie dziecko
Muszę to gdzieś napisać jesteście Mamami , nie oczekuje porad ale tego że ktoś mnie wysłucha i nie będzie oceniał po prostu jak kobieta kobietę
 
A co Pani wtedy czuję jak wychodzi? ja jak pojechałam sama do koleżanki na chwilę miałam ogromny wyrzut sumienia że zostawiłam Syna w domu a przecież mógł pojechać ze mną
 
Moja córka dzisiaj ma miesiąc. Jest to moje pierwsze dziecko, ale druga ciąża, więc baardzo wychuchana i wydmuchana.
Miałam konkretny baby blues i w drugim tygodniu życia mąż wygonił mnie dosłownie z domu żebym pojechała po prostu na zakupy. Oczywiście nie chciałam zostawiać małej bo przecież beze mnie będzie płakać, marudzić, jak pojadę to będę wyrodną matką itp. Wyszłam z ciężkim sercem z domu i uratowało mnie to. Mąż zajmuje się córką cudownie, czasami mam wrażenie, że lepiej niż ja 😂 nie mam żadnych wyrzutów sumienia, córka ma też ojca a ja i tak wiem, że jestem najlepszą mamą jaką tylko mogę być dla mojej malutkiej. Też jestem młodą mamą, ale nie popadajmy w paranoje, nie dajmy się zwariować.
Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, pamiętaj.
 
reklama
Ciesz się,. Mój syn ma rok i chciałabym moc bez niego wyjść do koleżanki, jeszcze się macierzyństwem nacieszysz
 
Do góry