reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopiec? obraz z USG

reklama
Ja tez juz wiem, ze bedziemy mieli chlopca! To juz drugi synek!!! AAAA! Chcialam dziewczynke, ale wiadomo... najwazniejsze zeby dzidzia byla zdrowa. Poki co jest ok, a mialam bardzo dokladne USG. Ja mam problem z tarczyca i lekarz sprawdzal tez, czy dzidzia nie ma powiekszonego gruczolu tarczowego. Poki co nic nie widzial. Mam 33 lata w tym roku. Ja juz chyba sie na 3 dzidzie nie zdecyduje .. :(
Czy mi sie wydaje czy marcia od Tymonka tez chciala dziewczynke ..?
 
Ja tez juz wiem, ze bedziemy mieli chlopca! To juz drugi synek!!! AAAA! Chcialam dziewczynke, ale wiadomo... najwazniejsze zeby dzidzia byla zdrowa. Poki co jest ok, a mialam bardzo dokladne USG. Ja mam problem z tarczyca i lekarz sprawdzal tez, czy dzidzia nie ma powiekszonego gruczolu tarczowego. Poki co nic nie widzial. Mam 33 lata w tym roku. Ja juz chyba sie na 3 dzidzie nie zdecyduje .. :(
Czy mi sie wydaje czy marcia od Tymonka tez chciala dziewczynke ..?

Będziesz miała takich fajnych 2 chłopków :D Gratuluję i życzę zdrowia!!!
 
Rzeczywiście duzo chłopaków się szykuje!!!! Jak znam życie u mnie będzie chłopak... Bo.... bo bardzo chciałabym dziewczynkę...
 
Hej dziewczyny, od ktorego tygodnia mozna juz okreslic plec na badaniu usg? Orientujecie sie moze? Mam teraz 16tyg i 2dni, jestem w Pl na urlopie i zastanawialam sie czy gdybym poszla do ginekologa do mogl by mi juz powiedziec?
 
Ja wiem, ze ulozenie ma tu znaczaca role :tak: ale zastanawialam sie w ogole od ktorego tyg juz mowia, w uk normalnie usg jest w 12 i 20tyg i tak sobie mysle, ze jak mi sie w 20tyg zle ulozy to klops nie dowiem sie;-)a tu napewno mniej zaplace za usg niz tam, poza tym wiadomo jestem strasznie ciekawa :-D
 
Ja wiem, ze ulozenie ma tu znaczaca role :tak: ale zastanawialam sie w ogole od ktorego tyg juz mowia, w uk normalnie usg jest w 12 i 20tyg i tak sobie mysle, ze jak mi sie w 20tyg zle ulozy to klops nie dowiem sie;-)a tu napewno mniej zaplace za usg niz tam, poza tym wiadomo jestem strasznie ciekawa :-D

na dobrym usg mówią w 16tym na luzie.
 
reklama
zmiana planów, zamiast chłopca mam córeczkę :) dziś się dowiedzieliśmy. katrenki jak już jesteś w pl to idź sprawdź, na pewno wyjdzie Ci taniej a może już się dowiesz, nigdy nie wiadomo jak się maluszek ułoży potem :)
 
Do góry