reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny dodajcie otuchy

Podzielam wasze zdanie. Troszkę się rozchmurzylam. Niepotrzebny stres dla mnie i męża po prostu. Cóż. Dam wam znac na pewno. Dziś chyba nie zasnę ale meliske już pije to może pomoże. Dodatkowo piersi mam jakich nie miałam nigdy mocno strasznie ukrwione nie tylko z przodu ale i po bokach i wiecie …. 🐣🐣🐣
 
reklama
Dlatego ja po 8 miesiącach testowania przed miesiączką i łażenia na betę , odpuściłam i w pierwszej ciąży test zrobiłam 5 dni po terminie na betę nie szłam co ma być to będzie mówiłam, a w drugiej ciąży zaowazylam że spoNia mi się okres w 9 TC 😅🤣😂 im mniej myślisz tym jesteś zdrowsza 😁😁😁
O cholera, wygrałaś 🤣🤣🤣
 
Hej dziewczyny. Wiem wiem, było mnóstwo tematów na ten temat. Dziś 24 dzień cyklu zrobiłam test ciążowy koło 10 rano i ukazała się widoczna druga kreska. Radość niepojęta, mój kochany tez ja widział. W tej euforii żeby potwierdzić namówił mnie żeby zrobić kolejny test oczywiście zrobiłam ale wieczorem i oczywiście negatywny. Cykle regularne 28 dni. Proszę dodajcie sił i nadziei ze jeśli widziałam druga kreskę to jest nadzieja. Staramy się jakiś czas. Czy nic nam się nie przewidziało? Jutro idę na betahcg. Powinna wyjść bo wg moich obliczeń to 3 tydzień ciąży na pewno jest. Dodam tylko ze test rano był czułości 10
Na obu testach są dwie kreseczki 😁 Miałam identycznie i obok leżą moje podwójne kreski - Zuzka i Stas 😘😁
 
Na obu testach są dwie kreseczki 😁 Miałam identycznie i obok leżą moje podwójne kreski - Zuzka i Stas 😘😁
Dziękuje kochana za otuchę. Ja tylko ze tak powiem wyczekuje jutra aż potwierdzę ze w następnym roku obok mnie tez się pojawi kruszynka. Powiedz czy miałaś doświadczenie z testami z apteki DOZ ?
 
Dziękuje kochana za otuchę. Ja tylko ze tak powiem wyczekuje jutra aż potwierdzę ze w następnym roku obok mnie tez się pojawi kruszynka. Powiedz czy miałaś doświadczenie z testami z apteki DOZ ?
Ojjj już nie pamiętam, ale ja robiłam różne testy (płytkowe, strumieniowe) i nawet blade bardzo kreseczki finalnie okazywały się być poprawnym wynikiem. 3mam kciuki za betę!
 
Ja jak robiłam test 3 dni przed datą miesiączki to z porannego moczu wyszła bardzo bardzo blada kreska i tylko dla tego że test był o czułości 10. Tego dnia zrobiłam betę i wyszła 18 :) a dzisiaj już 21tc :) więc pewnie u ciebie też jest bardzo małe stężenie stąd blada kreska. Trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry