reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dziewczyny help

Rozwiązania
0
Witam mam problem ogólnie choruje na PCO nie brałam żadnych anty ani nic nie zabezpieczaliśmy się z chłopakiem ponieważ odeszła od myśli że mogę być w ciąży mam bardzo nieregularne miesiączki niewiem kiedy mam owu no i zrobiłam test wyszły dwie kreski aż usiadłam potem zrobiłam 1 raz12. 09. hcg wyszło 1076 potem drugi raz 18.09 wyszło hcg 8300 no i byłam u lekarza widział tylko pęcherzyk żółtkowy bez zarodka ciężko stwreifzic który to tydzień gdyż generalnie z rozregulowanych miesiączek wychoilo by że 9 tydzień a to niemożliwe więc trochę się martwie bo stwierdził że może być pęcherzyk pusty bez zarodka ale kazał zrobił znów betę i zrobiłam 30.09. I kochane wyszło mi strasznie niewiem co myślę bo wyszło mi
133 740... Niewiem sama co mam myśleć miała tak któraś?

reklama

Agnness

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam mam problem ogólnie choruje na PCO nie brałam żadnych anty ani nic nie zabezpieczaliśmy się z chłopakiem ponieważ odeszła od myśli że mogę być w ciąży mam bardzo nieregularne miesiączki niewiem kiedy mam owu no i zrobiłam test wyszły dwie kreski aż usiadłam potem zrobiłam 1 raz12. 09. hcg wyszło 1076 potem drugi raz 18.09 wyszło hcg 8300 no i byłam u lekarza widział tylko pęcherzyk żółtkowy bez zarodka ciężko stwreifzic który to tydzień gdyż generalnie z rozregulowanych miesiączek wychoilo by że 9 tydzień a to niemożliwe więc trochę się martwie bo stwierdził że może być pęcherzyk pusty bez zarodka ale kazał zrobił znów betę i zrobiłam 30.09. I kochane wyszło mi strasznie niewiem co myślę bo wyszło mi
Z takim wynikiem powinno być już widać na usg. Kiedy masz kolejna wizytę?

Agnness

Rozwiązania
0
Owulacja mogła być później, według bety wychodzi, że teraz jesteś w 7/8 tygodniu. Beta ładnie przyrasta, więc pewnie wszystko jest w jak najlepszym porządku 😉

Rozwiązania
0
Z takim wynikiem powinno być już widać na usg. Kiedy masz kolejna wizytę?
We wtorek 6.09 ale dziewczyny spanikowałam chyba przez to że naprawde nadal nie mogę uwierzyć no i się orzestarszylam że coś nie tak byłam w ten wtorek tzn 29.09 u doktora i widział tylko pęcherzyk żółtkowy bez zarodka...

Agnness

Rozwiązania
0
We wtorek 6.09 ale dziewczyny spanikowałam chyba przez to że naprawde nadal nie mogę uwierzyć no i się orzestarszylam że coś nie tak byłam w ten wtorek tzn 29.09 u doktora i widział tylko pęcherzyk żółtkowy bez zarodka...
Zarodek zawsze widać później niż sam pęcherzyk 😉 Moim zdaniem raczej nie masz się czym denerwować.

Fado123

Rozwiązania
3
Nie stresuj się, beya piekna , ważne że jest pecherzyk w macicy ,zarodek napewno się pokaze ,czekqj spokojnie do wizyty

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Przy takiej becie to zarodek z serduchem powinno być widać. Umów się do lekarza jak najszybciej bo może to być zaśniad.

Rozwiązania
0
To teraz się przeraziłam dopiero więc tak we wtorek 29.09 byłam u lekarza który widział pęcherzyk żółtkowy bez zarodka jeszcze natomiast hcg robiła następnego dnia wieczorem miała taki o to wynik.. Więc mam się czym martwić i szybko muszę do lekarza tak.??
Screenshot_20200930_180258_com.google.android.apps.docs~2.jpg
Screenshot_20200930_180258_com.google.android.apps.docs~2.jpg

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Nawet jeżeli badanie było poprzedniego dnia to i tak wynik jest na tyle wysoki, że powinno być widać zarodek. Ja bym umawiała się jeszcze raz do lekarza.

reklama
Rozwiązania
0
No właśnie tak jakoś przez to PCO przez te nieregularne slabe miasiaczki i wogole w głowie już miałam tak poukładane ze nie Zajdę w ciążę tak porostu moja psychika do tego podeszła ehh a teraz mnie starych oblatuje...

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
E Dziewczyny potrzebuje waszej opini Potrzebuję porady 9
Katarzynajestem Dziewczyny prosze o rade Potrzebuję porady 8
Blondyneczkkaa 95 Czesc dziewczyny ! 🖐 Staramy się 5
I Czy są tu dziewczyny które chcą zajść w ciążę mieć dzieciątko a biorą leki na depresję Potrzebuję porady 25
Blondyneczka95 Cześć dziewczyny ! 🖐🏻 Staramy się 7
M Dziewczyny proszę o pomoc -chłopiec czy dziewczynka ? Potrzebuję porady 5
A Dziewczyny pomozcie prosze 🙈 Staramy się 36
Madzia04071990 Testy owulacyjne- pomocy dziewczyny 🙈 Staramy się 27
KasiaKar Ankieta - nowe dziewczyny Stycznióweczki 2021 13
X Dziewczyny pomocy! Roczniaki i dwulatki 11
Marlena1984 Dziewczyny pomocy Potrzebuję porady 13
aniaslu Dziewczyny miastowe i wiejskie miastowe i wiejskie 4842
U Dziewczyny po poronieniu Potrzebuję porady 224
rossig Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️ Staramy się 1798
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 14
M Dziewczyny która z Was brała Acard 150 w ciąży ? Potrzebuję porady 5
M Dziewczyny która z Was w ciąży brała Acard 150 i urodziła zdrowe dziecko? Ciąża, poród, połóg 8
N Dziewczyny pomocy! Potrzebuję porady 28
M Dziewczyny, gdzie robiłyście badania prenatalne w Krakowie/Katowicach? Potrzebuję porady 6
P Czy są tu dziewczyny które z PCOS zaszły w ciąże Potrzebuję porady 14
Sylwia maybe baby Hej dziewczyny. Jeszcze nie wiem czy zaliczam się do waszego grona. Potrzebuję porady 17
D Dziewczyny pomóżcie Potrzebuję porady 9
Blondyneczkkaa 95 Pomozcie dziewczyny Potrzebuję porady 9
MamamaK Dziewczyny pomocy Potrzebuję porady 3
U Dziewczyny co to są za plamy. Potrzebuję porady 7
L Dziewczyny potrzebuje wsparcia Potrzebuję porady 12
U Dziewczyny po poronieniu Ciąża po poronieniu 19
M Dziewczyny pomóżcie. Jak interpretować wynik krzywa cukrowa Potrzebuję porady 3
Mari311 Cześć dziewczyny BB psychodietetyczka radzi mamom 1
Q Dziewczyny pomóżcie... Potrzebuję porady 8
V Dziewczyny pomóżcie. Potrzebuję porady 11
Mari311 Cześć dziewczyny Potrzebuję porady 12
K Dziewczyny, mam dylemat... Potrzebuję porady 1
M Dziewczyny któraś wie o co tu chodzi??? Potrzebuję porady 0
M Dziewczyny co na zaparcia u dwulatka ? Potrzebuję porady 15
nowamloda12 Dziewczyny doradzicie? Czy któraś z was tak miała? Potrzebuję porady 9
D Pomocy dziewczyny - czy to ciąża? Potrzebuję porady 18
M Dziewczyny co o tym myślicie? Potrzebuję porady 34
A Kto z Was dziewczyny miał amiopunkcje??? Potrzebuję porady 8
W Ciąża po promieniu. Dziewczyny proszę was o rade.. Ciąża, poród, połóg 9
M Hej dziewczyny. Co myślicie o tym teście? Potrzebuję porady 10
X Dziewczyny, które źle znosiły ciążę Potrzebuję porady 4
B Cześć dziewczyny Potrzebuję porady 11
Mona Ana Objawy inne niż przed każdą miesiączką. Pomóżcie dziewczyny Staramy się 3
K Hej dziewczyny Potrzebuję porady 8
S co robicie z tym dziewczyny? Wrześniowe mamy 2018 18
D Będzie ciąża czy nie ;)? Pomóżcie Kochane Dziewczyny ! Potrzebuję porady 7
M Dziewczyny pomocy Potrzebuję porady 24
A Dziewczyny byłam na becie Potrzebuję porady 37
JoAnnA250694 Witam dziewczyny mam pytanie Potrzebuję porady 5