reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny help

Dołączył(a)
1 Październik 2020
Postów
9
Witam mam problem ogólnie choruje na PCO nie brałam żadnych anty ani nic nie zabezpieczaliśmy się z chłopakiem ponieważ odeszła od myśli że mogę być w ciąży mam bardzo nieregularne miesiączki niewiem kiedy mam owu no i zrobiłam test wyszły dwie kreski aż usiadłam potem zrobiłam 1 raz12. 09. hcg wyszło 1076 potem drugi raz 18.09 wyszło hcg 8300 no i byłam u lekarza widział tylko pęcherzyk żółtkowy bez zarodka ciężko stwreifzic który to tydzień gdyż generalnie z rozregulowanych miesiączek wychoilo by że 9 tydzień a to niemożliwe więc trochę się martwie bo stwierdził że może być pęcherzyk pusty bez zarodka ale kazał zrobił znów betę i zrobiłam 30.09. I kochane wyszło mi strasznie niewiem co myślę bo wyszło mi
133 740... Niewiem sama co mam myśleć miała tak któraś?
 
reklama
Witam mam problem ogólnie choruje na PCO nie brałam żadnych anty ani nic nie zabezpieczaliśmy się z chłopakiem ponieważ odeszła od myśli że mogę być w ciąży mam bardzo nieregularne miesiączki niewiem kiedy mam owu no i zrobiłam test wyszły dwie kreski aż usiadłam potem zrobiłam 1 raz12. 09. hcg wyszło 1076 potem drugi raz 18.09 wyszło hcg 8300 no i byłam u lekarza widział tylko pęcherzyk żółtkowy bez zarodka ciężko stwreifzic który to tydzień gdyż generalnie z rozregulowanych miesiączek wychoilo by że 9 tydzień a to niemożliwe więc trochę się martwie bo stwierdził że może być pęcherzyk pusty bez zarodka ale kazał zrobił znów betę i zrobiłam 30.09. I kochane wyszło mi strasznie niewiem co myślę bo wyszło mi
133 740... Niewiem sama co mam myśleć miała tak któraś?
Z takim wynikiem powinno być już widać na usg. Kiedy masz kolejna wizytę?
 
Witam mam problem ogólnie choruje na PCO nie brałam żadnych anty ani nic nie zabezpieczaliśmy się z chłopakiem ponieważ odeszła od myśli że mogę być w ciąży mam bardzo nieregularne miesiączki niewiem kiedy mam owu no i zrobiłam test wyszły dwie kreski aż usiadłam potem zrobiłam 1 raz12. 09. hcg wyszło 1076 potem drugi raz 18.09 wyszło hcg 8300 no i byłam u lekarza widział tylko pęcherzyk żółtkowy bez zarodka ciężko stwreifzic który to tydzień gdyż generalnie z rozregulowanych miesiączek wychoilo by że 9 tydzień a to niemożliwe więc trochę się martwie bo stwierdził że może być pęcherzyk pusty bez zarodka ale kazał zrobił znów betę i zrobiłam 30.09. I kochane wyszło mi strasznie niewiem co myślę bo wyszło mi
133 740... Niewiem sama co mam myśleć miała tak któraś?
Owulacja mogła być później, według bety wychodzi, że teraz jesteś w 7/8 tygodniu. Beta ładnie przyrasta, więc pewnie wszystko jest w jak najlepszym porządku 😉
 
We wtorek 6.09 ale dziewczyny spanikowałam chyba przez to że naprawde nadal nie mogę uwierzyć no i się orzestarszylam że coś nie tak byłam w ten wtorek tzn 29.09 u doktora i widział tylko pęcherzyk żółtkowy bez zarodka...
Zarodek zawsze widać później niż sam pęcherzyk 😉 Moim zdaniem raczej nie masz się czym denerwować.
 
To teraz się przeraziłam dopiero więc tak we wtorek 29.09 byłam u lekarza który widział pęcherzyk żółtkowy bez zarodka jeszcze natomiast hcg robiła następnego dnia wieczorem miała taki o to wynik.. Więc mam się czym martwić i szybko muszę do lekarza tak.??
Screenshot_20200930_180258_com.google.android.apps.docs~2.jpg
Screenshot_20200930_180258_com.google.android.apps.docs~2.jpg
 
reklama
Nawet jeżeli badanie było poprzedniego dnia to i tak wynik jest na tyle wysoki, że powinno być widać zarodek. Ja bym umawiała się jeszcze raz do lekarza.
 
reklama
Do góry