reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny potrzebuje porady

Wiki04123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2022
Postów
16
Witam mam pytanie. Jestem dwa dni przed spodziewaną miesiączka. Wczoraj robilam test beta z krwi i wynik 1.20 dziś rano robilam test ciazowy z moczu i wyszła druga blada kreska. Co to może oznaczać? Dodam że staraliśmy się z partnerem miesiąc. Mam również bóle podbrzusza oraz piersi. Przy naciśnięciu brodawki widać kroplę przezroczystego płynu. Czy jest możliwe że to wczesna ciąża? Dołączam zdjęcie testu.
20220419_082359.jpg
 
reklama
Poczekałabym do dnia miesiączki.. Kreska może być fabryczną, objawy przed okresem. Ale wiem też jak działa głowa w takiej sytuacji, możesz spróbować jutro z rana powtórzyć test np pink strumieniowy, raczej nie oszukuje, nie pokazuje cienia cieni, żeby się utwierdzić na czym stoisz. Powodzenia w staraniach!
 
Poczekałabym do dnia miesiączki.. Kreska może być fabryczną, objawy przed okresem. Ale wiem też jak działa głowa w takiej sytuacji, możesz spróbować jutro z rana powtórzyć test np pink strumieniowy, raczej nie oszukuje, nie pokazuje cienia cieni, żeby się utwierdzić na czym stoisz. Powodzenia w staraniach!
Bardzo dziękuję
 
reklama
Witam mam pytanie. Jestem dwa dni przed spodziewaną miesiączka. Wczoraj robilam test beta z krwi i wynik 1.20 dziś rano robilam test ciazowy z moczu i wyszła druga blada kreska. Co to może oznaczać? Dodam że staraliśmy się z partnerem miesiąc. Mam również bóle podbrzusza oraz piersi. Przy naciśnięciu brodawki widać kroplę przezroczystego płynu. Czy jest możliwe że to wczesna ciąża? Dołączam zdjęcie testu.Zobacz załącznik 1393467
Ile dni zostało Ci do miesiączki? Wiesz kiedy była owulacja? Kreska że zdjęcia jest szara więc jest to kreska testowa. Objawy, które masz nie są ciążowe. A wydzielina z piersi nie jest normalna. Powinnaś z tym udać się do ginekologa. Może to być tylko zbyt wysoka prolaktyna (niewskazane przy staraniach) a w najgorszym przypadku i tak piersi.
 
Do góry