reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
18 Styczeń 2022
Postów
5
Cześć dziewczyny jestem tutaj nowa i przychodzę z pewnym zapytaniem... Miesiączka spóźnia mi się 7 dni i mam parę ciążowych objawów podniesiona temperatura, opuchnięte piersi, kłucie w jajnikach i delikatne mdłości. Postanowiłam dzisiaj wykonać test ciążowy z krwi babycheck i po około 20/25 minutach wyszła druga blada kreska. Dodam tylko ze mam nie regularne cykle. Jak myślicie czy to jest ciąża? Jakie były objawy u Was i jak można zinterpretować taki wynik testu? Pozdrawiam
 
reklama
Taki test jest nieważny ważny, idz na bete ,po 7 dniach powinny być wyraźne ktechy od razu, I jawy mogą świadczyć pms
 
Cześć dziewczyny jestem tutaj nowa i przychodzę z pewnym zapytaniem... Miesiączka spóźnia mi się 7 dni i mam parę ciążowych objawów podniesiona temperatura, opuchnięte piersi, kłucie w jajnikach i delikatne mdłości. Postanowiłam dzisiaj wykonać test ciążowy z krwi babycheck i po około 20/25 minutach wyszła druga blada kreska. Dodam tylko ze mam nie regularne cykle. Jak myślicie czy to jest ciąża? Jakie były objawy u Was i jak można zinterpretować taki wynik testu? Pozdrawiam
Zrób normalny sikany test, bo te z krwi są do niczego ;) albo idź na betahcg do laboratorium.
 
Mam podobnie wczoraj byl termin miesiączki,objawy podobne lekkie mdłości,bolesność piersi I kłucie w jajnikach . Zrobiłam dzisiaj test ale druga kreska jest bardzo blada . Załączam zdjęcie
Co myślicie jest ciąża?
 
Mam podobnie wczoraj byl termin miesiączki,objawy podobne lekkie mdłości,bolesność piersi I kłucie w jajnikach . Zrobiłam dzisiaj test ale druga kreska jest bardzo blada . Załączam zdjęcie
Co myślicie jest ciąża?
Test wygląda na zalany ogólnie, ale pozytywny. Powtórz test, tylko daj dokladnie tyle kropli, ile wymaga instrukcja, a jej więcej. :) Ale wydaje mi się, że to będzie pozytyw. :)
 
Do góry