reklama

Dziewczyny potrzebuje wsparcia

Rozwiązania
0
Pytałam ostatnio o oddanie dziecka jednak czuje że nie chce tego robić kocham go za mocno jednak wiem że nie będę w stanie dać mu wszystkiego co potrzebne w dodatku moja sytuacja się skomplikowała.
Zacznę od tego że rodzę już za 2 tygodnie i właśnie rozstałam się z ojcem dziecka z którym bylam kilka lat nie mam pracy chodzę do szkoły policealnej a o pracę w moim mieście bardzo ciężko mam rentę rodzinną na pół z moja mama to jest bardzo mało moja mama również nie może znaleźć pracy miałam nadzieję że mój chłopak mi pomoże przez całą ciążę widziałam jego niezaradność niedojrzałość i obojętność względem dziecka i całej ciąży dlatego rozważałam oddanie jednak jest mi ciężko s ta decyzja. Czuje się przytłoczona w dodatku te hormony pod koniec ciąży jestem totalnym kłębkiem nerwów a wiem że to źle działa na dzidzię. Proszę poradzicie mi co robić w tej sytuacji liczę na jakiejkolwiek wsparcie :(

reklama

Aniuśka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Do tych wszystkich zasiłków co koleżanki wyżej wymieniły dodaj jeszcze zasiłek dla matki samo wychowującej dziecko. Decyzja świetna!! Super, a z tego wszystkiego naprawdę ładna suma się uzbiera i na pierwszy rok będziesz miała na życie dla siebie i dzidzi. Dzieciątko będzie większe będziesz mogła poszukać jakiejś pracy a mama napewno by Tobie pomogła z dzieciątkiem. Wierzę w Ciebie! Dasz radę!

Razer69gaming

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Pytałam ostatnio o oddanie dziecka jednak czuje że nie chce tego robić kocham go za mocno jednak wiem że nie będę w stanie dać mu wszystkiego co potrzebne w dodatku moja sytuacja się skomplikowała.
Zacznę od tego że rodzę już za 2 tygodnie i właśnie rozstałam się z ojcem dziecka z którym bylam kilka lat nie mam pracy chodzę do szkoły policealnej a o pracę w moim mieście bardzo ciężko mam rentę rodzinną na pół z moja mama to jest bardzo mało moja mama również nie może znaleźć pracy miałam nadzieję że mój chłopak mi pomoże przez całą ciążę widziałam jego niezaradność niedojrzałość i obojętność względem dziecka i całej ciąży dlatego rozważałam oddanie jednak jest mi ciężko s ta decyzja. Czuje się przytłoczona w dodatku te hormony pod koniec ciąży jestem totalnym kłębkiem nerwów a wiem że to źle działa na dzidzię. Proszę poradzicie mi co robić w tej sytuacji liczę na jakiejkolwiek wsparcie :(
Wychowaj dziecko , kiedyś będziesz dumna z tej decyzji gdy spojrzysz jakie jest śliczne, jak wiele potrafi. Nie będziesz już nigdy sama i będzie kochać Cię bezwarunkową miłością. Z państwa dostaniesz becikowe tzn 1000 zł po urodzeniu dziecka płacone przez rok czasu. Dodatkowo złóż wniosek i rodzinne (około 100 zł na dziecko) i 500 +. Masz rentę więc to dodatkowo lepiej dla was. A faceta ścigaj o alimenty, dziecku się należy. Głowa do góry, wez sprawy w swoje ręce skoro chłopak nie potrafi stanąć na wysokości zadania. Nie zostawiaj dziecka samego sobie, jest przy tobie przez 9 miesięcy , pragnie twojego ciepła.. zobaczysz wszystko się ułoży.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry