reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziś nauczyłam/em się!

reklama
Tristan pcha stopu do buzi , fika z plecow na brzuch i odwrotnie . siedzi sztywno sam , ale jeszcze trzeba go pilowac bo potrafi fiknac. moj nijnio staje na nozki , juz nie tylko na paliszki ale stoi cala stopa i robi malutkie kroczki.pozatym wola mamu i baba.:-):-):-):-):-):-)
 
Piotruś wczoraj wieczorem odkrył, że może sam przewrócić się z plecków na brzuszek:-), spodobało mu się takie kulanie po kanapie:-D, tylko pozostaje problem rączki, która zostaje podwinięta pod brzuszek i nie może sam jej wyjąć:blink:, mama musi troszeczkę pomóc:tak:
 
Wiktoria już zakapowała co się robi z ta rączką która zostaje pod brzuszkiem i teraz też lubi się turlać
 
A moja córcia do perfekcji opanowała wkładanie palców do moich oczu. Idealnie jej to wychodzi nawet jak mam okulary.
 
Moja Madzia perfekcyjnie i mocno chwyta za nos:-) A jak jest głodna i jest na rękach to przysysa się do mojego policzka albo do brody i ssie:-D:-D Także nieźle jestem uśliniona po takim " przytulaniu":-D
 
Tristan pcha stopu do buzi , fika z plecow na brzuch i odwrotnie . siedzi sztywno sam , ale jeszcze trzeba go pilowac bo potrafi fiknac. moj nijnio staje na nozki , juz nie tylko na paliszki ale stoi cala stopa i robi malutkie kroczki.pozatym wola mamu i baba.:-):-):-):-):-):-)
ło ale siłacz z Tristanka:tak:
Natalka nauczyła się odwracać z brzuszka na plecki i podnosi głowe do góry czasami nawet barki odrywa:-D
 
roksi sile z niego chlopisko:tak::tak::tak::tak:

Tristan boi sie ludzi w okularach , moze dlatego ze nikt u nas nie nosi okularow:cool2:
 
reklama
moja córcia jak leży na brzuszku to podnosi pupkę do góry jak do raczkowania:tak: śmiesznie to wygląda:-D
 
Do góry