reklama

Dziś nauczyłam/em się!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2007' rozpoczęty przez Agutek, 19 Lipiec 2007.

1. Agutek

Agutek Gość

To może tutaj opisujmy nowe umiejętności naszych dzieciaków? :happy2:

2. kasia580

kasia580 03.2007 i 06.2012

o super wątek- nie będzie zamieszania na głównym wątku

3. reklama
  4. Sandi

Sandi Fanka BB :)

no mi tez sie podoba ten pomysl na ten watek:tak:;-):-D

5. ewa0381

ewa0381 Fanka BB :)

To może najpierw zróbmy podsumowanie co już potrafią nasze dzieciaczki

6. Agutek

Agutek Gość

Ok.
    Widzę, że nikt nie chce zrobić takiego podsumowania :rofl2: To ja zacznę :happy2:

Ostatnio moja córka dostrzegła swoje dłonie. Wcześniej łapała nimi wszystko, zakładała sobie na buzię, ale same dłonie nie wzbudziły w niej żadnego zainteresowania :-D
    Natomiast od 4 dni nagle zobaczyła, że ma ręce i że nimi może ruszać i przystawia sobie je do oczu i nimi obkręca we wszystkie strony i się na nie gapi :-D Bardzo mnie to rozśmiesza, bo komicznie to wygląda.

Natomiast jakoś nie spieszno jej do obracania się z plecków na brzuszek. Pewnie dlatego, że nie lubi na tym brzuchu leżeć ;-):-p

7. elahar

elahar mama Madzi

Agutek napisała
    Natomiast jakoś nie spieszno jej do obracania się z plecków na brzuszek. Pewnie dlatego, że nie lubi na tym brzuchu leżeć ;-):-p[/quote]

Moja córka też nie obraca się z plecków na brzuszek ale z plecków na boki i z powrotem, zwłaszcza jak leży na twardym podłożu. Umie już trzymać dwie zabawki w każdej rączce po jednej i coś tam nimi manipulować. A dokładniej wkłada do buzi.:tak:

8. Agutek

Agutek Gość

U nas też obracanie się na boki aż z czasem przychodzę i patrzę, a ona leży już w zupełnie innym miejscu niż ja ją położyłam :happy:

Dwie grzechotki też jest w stanie już utrzymać :tak:

Do zasypiania zakrywa sobie buzię kocykiem. Działa to na nią jak nic innego :cool2:

P.S. wiecie, stwierdzam, że przezabawne są te nasze dzieci :-D

9. elahar

elahar mama Madzi

Z tym zakrywaniem buzi kocykiem to czytałam, że dzieci lubią sobie robić "nockę" do spania:tak: Tylko trzeba pilnować, żeby miały czym oddychać

10. reklama
  11. Agutek

Agutek Gość

Zawsze jej przy nosku ten kocyk odkrywam, a zostawiam zasłonięte oczka ;-)

12. Sandi

Sandi Fanka BB :)

moja tez tak sie przyglada swoim raczkom:tak::-D:-D:-D
    moja malenka jeszcze sie nie odwraca z pleckow na brzuszek:happy2:ale za to na boczki niezle jej idzie:tak:jak ja zosyawie na chwilke w lozeczku sama to sie tak odbija nozkami od szczebelkow ,ze jak wroce to ona odwrucona o 360 stopni:laugh2:a na buzke zaklada sobie pieluszke tetrowa bo kocyk bym sie bala;-)

Poleć forum