reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwna miesiączka

Natalia97

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Luty 2022
Postów
18
Hej. Jestem tu nowa i nie wiem jak wszystko napisać, aby miało sens ale postaram się :)
Zaczęło się od tego jak poszłam się kąpąć, po prysznicu nagle zrobiło mi się słabo. Zobaczyłam troszkę jasnoróżowej krwi z pochwy. Myślałam, że dostałam miesiączkę już, bo akurat miała się pojawić w przeciągu 1-2 dni. Po tym incydencie miesiączki nie było. Przyszła następnego dnia wieczorem.
Miesiączka trochę mnie zaniepokoiła ponieważ nie byka taka jak zawsze, za każdym razem mam krwawienie dość obfite. Tym razem było krwi dość mało i tylko jeden dzień, drugiego dnia był praktycznie sam śluz z małą ilością jasnoróżowej krwi. I to tyle -2 dni, gdzie miesiączka trwa średnio u mnie 5 dni..
Ogólnie bolą mnie bardzo sutki i czasem podbrzusze. Czuje się trochę jak przy owulacji z tego powodu z ciekawości także dziś zrobiłam test owulacyjny i wyszły mi dwie grube krechy..
Nie mam pojęcia czy to zaburzenia hormonalne czy coś się dzieje. Może któraś z Was miała podobnie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale skąd my mamy wiedzieć co Ci jest? Umow się do lekarza.
Miesiączka nie musi być co miesiąc taka sama.A to, że ktoś miał podobnie nie znaczy, że u Ciebie będzie to samo. U jednej to będzie owulacja, u innej implantacja, a u jeszcze innej wahania hormonalne lub jeszcze coś innego.
 
Do góry