reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne bóle brzucha jak zakwasy

Noelia28

Aktywna w BB
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
91
Witam
Proszę o pomoc, może któraś z was miała podobnie.
Okres miałam opóźniony i przyszedł 5.06 ( cykle 28 ) więc owulacja wypadała 19.06
Zbliżenie było 15.06. u ginekologa miałam wizytę 18.06 i jakie było moje zdziwienie kiedy po USG powiedziała mi że już po owulacji.....więc ciekawa jestem kiedy ona była i czy to moje zbliżenie nie będzie zakończone ciąża a dlaczego tak myślę ?
Mija dziś 9 dzień od zbliżenia i od wczoraj brzuch mnie dziwnie boli ( tak jak zakwasy ) jak się podnoszę albo przekręcam , piersi też są bardziej wrażliwe ale bez przesady. Dziś te bóle brzucha są w dalszym ciągu i nie wiem czy sobie wmawiam czy co ☺️

Miałyście taki ból brzucha ?
 
reklama
Rozwiązanie
A hormony ? TSH ?gdzie mogę zrobić ?
Staramy się sporo. Ja nie biorę antykoncepcji od 3 lat natomiast mój luby jest teraz często za granicą w pracy i nie sprzyja nam po prostu...
W każdym jednym laboratorium. Możesz poprosić lekarza o skierowania albo zrobić na własną rękę. Warto zrobić TSH FT3 FT4 PROLAKTYNE KRZYWA CUKROWA (obojętnie kiedy) FSH LH ESTRADIOL (2
-5dc) progesteron w 21dc
Witam
Proszę o pomoc, może któraś z was miała podobnie.
Okres miałam opóźniony i przyszedł 5.06 ( cykle 28 ) więc owulacja wypadała 19.06
Zbliżenie było 15.06. u ginekologa miałam wizytę 18.06 i jakie było moje zdziwienie kiedy po USG powiedziała mi że już po owulacji.....więc ciekawa jestem kiedy ona była i czy to moje zbliżenie nie będzie zakończone ciąża a dlaczego tak myślę ?
Mija dziś 9 dzień od zbliżenia i od wczoraj brzuch mnie dziwnie boli ( tak jak zakwasy ) jak się podnoszę albo przekręcam , piersi też są bardziej wrażliwe ale bez przesady. Dziś te bóle brzucha są w dalszym ciągu i nie wiem czy sobie wmawiam czy co ☺

Miałyście taki ból brzucha ?
Ciąża może będzie, a może nie będzie ;) :p
Intensywne myślenie o ciąży może skutkować pobolewaniami, skurczami czy kolkami w podbrzuszu.
Za kilka dni zrób test. Wiem, wiem - te kilka dni to milion lat i milion myśli ;)
 
reklama
reklama
I oczywiście okres..jak w zegarku !!! Planowany byl na dziś i przyszedł dziś..łzy same napłynęły.
Za kilka miesięcy będę miała 30 lat !!
... Dlaczego ?:(((((
 
Do góry