reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Dziwne bóle brzucha jak zakwasy

Noelia28

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam
Proszę o pomoc, może któraś z was miała podobnie.
Okres miałam opóźniony i przyszedł 5.06 ( cykle 28 ) więc owulacja wypadała 19.06
Zbliżenie było 15.06. u ginekologa miałam wizytę 18.06 i jakie było moje zdziwienie kiedy po USG powiedziała mi że już po owulacji.....więc ciekawa jestem kiedy ona była i czy to moje zbliżenie nie będzie zakończone ciąża a dlaczego tak myślę ?
Mija dziś 9 dzień od zbliżenia i od wczoraj brzuch mnie dziwnie boli ( tak jak zakwasy ) jak się podnoszę albo przekręcam , piersi też są bardziej wrażliwe ale bez przesady. Dziś te bóle brzucha są w dalszym ciągu i nie wiem czy sobie wmawiam czy co ☺

Miałyście taki ból brzucha ?

reklama

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Jak najbardiej może być z tego ciąża. A skąd pewność, że owulacja miała być akurat 19.06?

Fado123

Rozwiązania
2
Według mnie za wcześnie na objawy ciąży ,trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać do terminu @ jak nie przyjdzie to test i się okaże

Jaasna

Rozwiązania
0
Witam
Proszę o pomoc, może któraś z was miała podobnie.
Okres miałam opóźniony i przyszedł 5.06 ( cykle 28 ) więc owulacja wypadała 19.06
Zbliżenie było 15.06. u ginekologa miałam wizytę 18.06 i jakie było moje zdziwienie kiedy po USG powiedziała mi że już po owulacji.....więc ciekawa jestem kiedy ona była i czy to moje zbliżenie nie będzie zakończone ciąża a dlaczego tak myślę ?
Mija dziś 9 dzień od zbliżenia i od wczoraj brzuch mnie dziwnie boli ( tak jak zakwasy ) jak się podnoszę albo przekręcam , piersi też są bardziej wrażliwe ale bez przesady. Dziś te bóle brzucha są w dalszym ciągu i nie wiem czy sobie wmawiam czy co ☺

Miałyście taki ból brzucha ?
Ciąża może będzie, a może nie będzie ;) :p
Intensywne myślenie o ciąży może skutkować pobolewaniami, skurczami czy kolkami w podbrzuszu.
Za kilka dni zrób test. Wiem, wiem - te kilka dni to milion lat i milion myśli ;)

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Póki co wkręcasz sobie objawy, bo na nie za wcześnie, ale ryzyko ciąży jak najbardziej jest realne.

Noelia28

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Pewnie sobie wkręcam brzuch mnie już nie boli i czuję się ok. Czekam do miesiączki

reklama

Noelia28

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
I oczywiście okres..jak w zegarku !!! Planowany byl na dziś i przyszedł dziś..łzy same napłynęły.
Za kilka miesięcy będę miała 30 lat !!
... Dlaczego ?:(((((

Fado123

Rozwiązania
2
I oczywiście okres..jak w zegarku !!! Planowany byl na dziś i przyszedł dziś..łzy same napłynęły.
Za kilka miesięcy będę miała 30 lat !!
... Dlaczego ?:(((((
Nie załamuj się , ciesz się że masz regularny cykl, i łatwo wyliczyć kiedy owu jest , ja zaczęłam się starać mając 30 a zaszłam teraz 32 lata ,nie nakręcaj się bo to nie pomaga ,wiem bo sama co miesiąc , szukałam oznak ciąży a gdy @ przychodziła ,był płacz , jeśli masz porobione badania i wszystko jest ok ,to musisz odpuścić ,bo głowa dużo robi ,wiem z własnego doświadczenia

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry