reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny test ciążowy?!

nadziejanamamew2021

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Lipiec 2020
Postów
27
Na tym zdjęciu widać bardzo słabo, bo mam słaby aparat. Na żywo jest to kreseczka w kolorze wchodzącym w fioletowy. A nie żaden cień. Jak byk już kreska. Jednak nie wyszło to po 5 minutach. Nie wiem niestety po jakim czasie, bo wrzuciłam do torebki i wyjęłam po 2 dniach. JEDNAK CHCE ZAZNACZYĆ, że robiłam wiele testów, rowniez sporo z tej samej formy co ten test i nawet po 2 miesiącach na ani jednym nie wyszła taka kreska. Jak myślicie czy jest szansa, że to ciąża? Wiem, że mam powtórzyć test, ale kupię dopiero jutro lub pojutrze więc chciałabym poznać wasze zdanie.
 

Załączniki

  • IMG_20200916_161808.jpg
    IMG_20200916_161808.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 582
  • Screenshot_20200916_170444_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20200916_170444_com.android.gallery3d.jpg
    425,9 KB · Wyświetleń: 1 395
reklama
Hmm cieżko stwierdzić bo kiepsko widać wiec... albo jutro badanie z krwi ... albo poczekaj trozke jak podskoczy hcg będzie krecha bardziej widoczna
 
Jak teraz patrzę to po wysłaniu na stronę serio ledwo widać..no jedynie można mi uwierzyć na słowo, że jak zrobiłam milion testów tak nigdy przenigdy nie miałam takiej kreski. A mam testy które leżą z negatywnym wynikiem już 2 miesiące.z tej samej firmy również. I ani śladu na nich.
 
Nigdy nie bierze sie pod uwage wyniku testu po okreslonym czasie. Jesli w tescie nalezy poczekac 5 minut czy tam 10 i wynik wyszedl negatywny po tym okreslonym czasie ale po 20 minutach czy po godzinie pojawila sie jeszcze jedna kreska, wowczas to o niczym nie swiadczy. Powtorz test jutro rano. A najlepiej to pojsc na badanie beta hcg z krwi. Wtedy bedzie wszystko czarno na bialym. Na razie ja bym sie na Twoim miejscu nie nakrecala. Lepiej sie pozytywnie zaskoczyc anizeli rozczarowac. Powodzenia i trzymam kciuki aby kolejny test w 5 minut pokazal dwie kreski.
 
Tak, do powtórzenia, ale też chciałam dodać, że moje negatywy nie ważne ile leżały to nigdy nie pojawił się na nich nawet cień cienia cienia drugiej kreski, więc może coś jest na rzeczy 😃🤔 daj koniecznie znać jak powtórzysz 😃
 
reklama
Tak, do powtórzenia, ale też chciałam dodać, że moje negatywy nie ważne ile leżały to nigdy nie pojawił się na nich nawet cień cienia cienia drugiej kreski, więc może coś jest na rzeczy 😃🤔 daj koniecznie znać jak powtórzysz 😃
No dokładnie i moje też niektóre leżą już 2 miesiące z różnych firm, z tej co teraz jest ten test z drugą kreską również i nigdy nic. Dam znać, trzymajcie kciuki 😘
 
Do góry