reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
14 Maj 2021
Postów
9
Dziewczyny zrobiłam dzisiaj test ciążowy z porannego moczu. Mam wrażenie, że widać blada kreskę. Dziś jest 24 DC. Kreska (a raczej cień cienia pojawił się po 3 minutach).
Też ja widzicie czy mam omamy wzrokowe?. Mieszkam za granica i nie mogę zrobić bhcg. Szczerze zaluje
 

Załączniki

  • IMG_20210925_133200.jpg
    IMG_20210925_133200.jpg
    664,7 KB · Wyświetleń: 1 322
  • IMG_20210925_133206.jpg
    IMG_20210925_133206.jpg
    766 KB · Wyświetleń: 689
reklama
To w ogole dziwna sprawa zrobilam test z ranna. Napierw pokazala sie kontrolna I taka rozowa smuga a w 3 minucie blada ale widoczna golym okiem kreska (nie trzeba jej szukac pod swiatlo... ani takie tam).
@Aska111 moze masz racje poczekam I jak nie przyjdzie @ to zrobie test jeszcze raz.
@moonglo bylas wtedy w ciazy? Wszystko bylo dobrze?
Jestem po jednej stracie juz :(
 
To w ogole dziwna sprawa zrobilam test z ranna. Napierw pokazala sie kontrolna I taka rozowa smuga a w 3 minucie blada ale widoczna golym okiem kreska (nie trzeba jej szukac pod swiatlo... ani takie tam).
@Aska111 moze masz racje poczekam I jak nie przyjdzie @ to zrobie test jeszcze raz.
@moonglo bylas wtedy w ciazy? Wszystko bylo dobrze?
Jestem po jednej stracie juz :(
A ile dni zostało Ci do miesiączki? ☺️
 
reklama
Do góry