reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny test

Dołączył(a)
4 Maj 2018
Postów
4
Dziewczyny pomóżcie proszę... Stsramy się z partnerem już długo i dzidzię...
Miesiaczka powinna się zacząć 11stego maja. Od wczoraj plamienia blado brązowe.. Dziś zrobiony test
 

Załączniki

  • 20180504_145205.jpg
    20180504_145205.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 557
  • 20180504_144501.jpg
    20180504_144501.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 574
reklama
Jaka czulosc tego testu? Tydzien do terminu miesiaczki to jeszcze dlugo... Miewalas juz plamienia w II fazie cyklu? Pisalas, ze sie dlugo staracie. Badalas progesteron?
 
Ja robiłam 21 dni po współżyciu i test pokazał 2 kreski może nie super ciemna 2 ale była i w ciąży jestem więc nie piszcie że nie można zrobić testu przed okresem.A co do tego testu tonie stety musisz powtórzyć.
 
Ja robiłam 21 dni po współżyciu i test pokazał 2 kreski może nie super ciemna 2 ale była i w ciąży jestem więc nie piszcie że nie można zrobić testu przed okresem.A co do tego testu tonie stety musisz powtórzyć.
Można zrobić , nikt nikomu nie broni. Ale często jest tak , ze przed @ test nie wychodzi. Dziewczyny tylko się denerwują niepotrzebnie.
 
Wazne jest ile po owulacji a ona mogła wystapic wczesniej niz zwykle. Mi z druga ciaza test wyszedl w 23dc z taka blada kreska oczywiscie a liczyłam ze okres powinnam dostac za te 6dni :p .w trzeciej w 25dc.
Autorko jesli nie jesteś pewna testu badz wyjdzie kreska na jednym to zrób drugi by miec jasnosc
Powodzenia:)
 
reklama
reklama
Na drugim jakby druga kreske widze:p..
Zrób test drugi albo poczekaj do terminu miesiączki bo to moze byc za wcześnie. Testy robi sie w dniu miesiączki .
Najlepiej to idz na betę .
 
Do góry