reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny test

Dołączył(a)
4 Maj 2018
Postów
4
Dziewczyny pomóżcie proszę... Stsramy się z partnerem już długo i dzidzię...
Miesiaczka powinna się zacząć 11stego maja. Od wczoraj plamienia blado brązowe.. Dziś zrobiony test
 

Załączniki

  • 20180504_145205.jpg
    20180504_145205.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 557
  • 20180504_144501.jpg
    20180504_144501.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 574
reklama
@ w kwietniu od 10 do 15... Dzień owulacji 19stego był. Wczoraj plamienie, dziś bladobrazowy śluz... Test faktycznie nic nie dał mi generalnie

Robilaa testy owu. Mierzylas temp? Ze tego 19 masz owu zaznaczone.? Jesli tak to test juz powinien wyjsc tyle dni po owu. Na twoim miejscu to obok zalanego ( nie wiem czy z zalania 2 kreska moze powstac. To chyba nie mozliwe) zaraz zrobilabym drugi ale rownie dobrze możesz czekac do jutra i wyjdzie kreska. Trzymam kciuki
 
reklama
Ja robiłam 21 dni po współżyciu i test pokazał 2 kreski może nie super ciemna 2 ale była i w ciąży jestem więc nie piszcie że nie można zrobić testu przed okresem.A co do tego testu tonie stety musisz powtórzyć.
Prawda.Tak samo ja robiłam test jeszcze przed @ i polazała się druga kreska delikatna,ale byla a teraz 29 tydz.
 
Do góry