reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eko mama

dziewczyny ten wątek ma zdecydowanie zły tytuł - zamiast eko mama powinno być stycznióweczki żartują - oj dawno się tak nie uśmiałam - macie poczucie humoru :-D
 
reklama
I moja wyobraźnia się włączyła - już widzę jak wyjmuję po nocy taki kubeczek i hlust :)))) W szoku jestem co wymyślają. Te materiałowe uważam za bardzo niehigieniczne - mimo prania nie zabijesz tych bakterii a przecież wiadomo co zawiera krew menstruacyjna - sam syf... Nie mogłabym ponownie nawet po wygotowaniu czegoś takiego używać... ochyda...
 
Dziś odkryłam ten wątek i rozłożył mniena lopatki, dzięki za poprawienie nastroju dziewczyny:)

Ja oczywiście poruszając wcześniejszy temat jestem za sczepieniami, chociaż jak większość z Was obawiam się powikłań, ale tak jak ariska napisała, nie byłoby szczepień to pojawiły by się choroby:(

Odnośnie Prokopa i Welman - też ich lubię:) jeszcze do pary Wojewódzki mógłby być:) :D

A najbardziej lubiałam komisję Mam talentu i prowadzących oczywiście:) super ekipa:)
 
Ewcia-- a w czym to gotować... a swoją drogą to takie prezerwatywy wydziargane.. tez ciekawie by sie myło:)


blondi ja tez lubie te dwa duety :)
 
dziewczyny a co powiecie na eko depilacje ponizej przepis he he

Starannie mieszamy w garnku 2 szklanki cukru, pół szklanki wody i pół szklanki soku z cytryny. Podgrzewamy ok.30 minut na małym ogniu, co jakiś czas mieszając, aż masa swą konsystencją będzie przypominała gęsty karmel. Zdejmujemy garnek z ognia, czekamy aż masa przestygnie. Odmierzamy łyżką porcję, ugniatamy miedzy palcami i nakładamy na skórę zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Następnie przykładamy kawałek materiału ( wcześniej można przygotować sobie niepotrzebne skrawki ) , dociskamy dłonią i zrywamy materiał razem z masą pod włos, czyli w odwrotnym kierunku niż rosną włosy. Raz użytą porcję możemy jeszcze kilka razy wykorzystać. Uwaga, przed użyciem możecie również nacieszyć się pięknym zapachem i smakiem pasty, gdyż jest oczywiście jadalna :-)
 
ja nie jestem za szczepieniami i ciesze się że mam odroczone,
wiadomo niektóre są konieczne ale ogólnie jestem przeciwko

to chyba się muszę na drutach nauczyć robić bo teraz nie antykoncepcjonujemy się to może coś udziargam...
tylko najpierw ściągnę miarę ....
 
dziewczyny a co powiecie na eko depilacje ponizej przepis he he

Starannie mieszamy w garnku 2 szklanki cukru, pół szklanki wody i pół szklanki soku z cytryny. Podgrzewamy ok.30 minut na małym ogniu, co jakiś czas mieszając, aż masa swą konsystencją będzie przypominała gęsty karmel. Zdejmujemy garnek z ognia, czekamy aż masa przestygnie. Odmierzamy łyżką porcję, ugniatamy miedzy palcami i nakładamy na skórę zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Następnie przykładamy kawałek materiału ( wcześniej można przygotować sobie niepotrzebne skrawki ) , dociskamy dłonią i zrywamy materiał razem z masą pod włos, czyli w odwrotnym kierunku niż rosną włosy. Raz użytą porcję możemy jeszcze kilka razy wykorzystać. Uwaga, przed użyciem możecie również nacieszyć się pięknym zapachem i smakiem pasty, gdyż jest oczywiście jadalna :-)

Ja podziekuje za taka depilacje:-)
 
reklama
Do góry