reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Elektroniczna niania z kamera

reklama
No wlasnie tak sie zastanawiam te z kamerka maja krotszy zasieg niz te narmalne i nie wiem czy taki bajjer jak kamera jest mi potrzebny. Moj chlopak zawziecie jest za kamerka wiec musimy to chyba przedyskutowac:-)
 
Ja mam nianie z kamerką i jestem strasznie zadowolona,gdyby nie kamerka to za każdym razem gdy mała wydaje jakiś dźwięk leciałabym do niej, a tak widzę co się dzieje,rewelacja.Rewelacja.a zasięg mam dobry,dziecko jest na piętrze w swoim pokoiku a ja na dole w salonie
 
Zakupiona została w Anglii,SUMMER - CHANNEL,ceny niestety niewiem bo dostałam ją w prezencie.Jest bardzo czuła,słychać najcichszy szmer
 
Ja mam tą czarno-białą,.Naprawdę jest to dla mnie straszna wygoda,denerwuje mnie tylko to że czasem są zakłócenia jak się przejdzie koło niej albo gdy podchodzi się do łóżeczka,po prostu jest bardzo czuła.Pozdrawiam
 
Ja mam nianie z kamerką i jestem strasznie zadowolona,gdyby nie kamerka to za każdym razem gdy mała wydaje jakiś dźwięk leciałabym do niej, a tak widzę co się dzieje,rewelacja.Rewelacja.a zasięg mam dobry,dziecko jest na piętrze w swoim pokoiku a ja na dole w salonie

O to podbijam tą kamerkę! Taką widzę Niania elektroniczna z video-monitorem TopCom Babyviewer 2500 | Sen | Nianie elektroniczne | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa ale ceny nie widzę! Może ktoś widział ;-) cenę i kamerkę! Tam pisze że zasięg 50 metrów? CZy ktoś to testował, jak z jakością obrazu???
A co do tego summer chanel to znalazłam taką
Elektroniczna niania z podgladem Summer Infant Day Night Handheld Color Video Monitor with 1.8 Screen Silver w Polsce juz za 475 PLN

ale nie wiem czy to o to chodzi?
 
reklama
Te kamery są już raczej niedostępne, teraz są nowsze modele z tej firmy 4500
Topcom niania z kamerą 4500 wysyłka gratis! (1905478874) - Aukcje internetowe Allegro

Osobiście miałem właśnie tą 2500 i z zasięgiem miałem czasami problemy. Na jednym piętrze gdzieś tak 250-300 m2 wszystko działało elegancko, gorzej jest przy zejściu na piętro niżej, przy grubych podłogach gubiła zasięg. Jeśli chodzi o obraz było ok, wszystko elegancko widać i nawet jeśli dziecko nie płaczę to można sobie włączyć monitor i zobaczyć czy nie jest np odkrytę, albo czy się nie przekręciło jakoś dziwnie w łóżeczku;)
 
Do góry