reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noworodek w domu piętrowym

reklama
Hej dziewczyny☺️Jak rozwiązałyście temat spania i leżenia noworodka w dzień w domu piętrowym. My mamy na górze sypialnię i łazienkę, ale salon, kuchnię, pralkę, itp. na dole. Czy w dzień dziecko lepiej jak będzie spało na dole jak ja coś będę robić na dole czy może być samo na górze? Wiem, że są takie gadżety jak niania elektroniczna, kamera, monitor oddechu, ale przyznam, że wolałabym się obyć bez tego o ile to możliwe. Za 2-3 tyg. mam cesarkę i cały czas zastanawiam się jak to wszystko zorganizować. Gdyby dziecko miało w dzień być na dole jak ja będę coś robić na dole to wystarczy jak położę je na rozłożonej kanapie? Czy bezpieczniej aby było w swoim łóżeczku na górze? Z góry dziękuję wszystkim za porady☺️
Może właśnie sprawdzi się u Was Baby Hug z Chicco? U nas w piętrowym domu bardzo się przydaje, rozwiązuje dylemat drzemkowy, bo można spokojnie odłożyć maluszka na dole i robiąc sobie coś, gotując, sprzątając, piorąc, maluch jest zawsze w zasięgu wzroku. Niezależnie od metrażu, bo używaliśmy też w małym mieszkanku a teraz w dość sporym domu jest tymbardziej przydatny. Ja jeżdżę z młodą do kuchni, do salonu, do łazienki, a nawet na taras z kawką, wtedy nie trzeba wózka wystawiać. A kółka ładnie się czyszczą pod bieżącą wodą, więc jak wjeżdżamy z powrotem to je po prostu myję a młodą wtedy biorę na matę. Używamy już dość długo i fajnie też sprawdza się do RD, dzidzi jest zawsze z rodzicami przy stole, a nie obok, sprawdza się też nam jako leżaczek. Super opcja naprawdę, u nas młoda chętnie w nim zasypia, nie ma tego problemu, że trzeba lulać, bo wkładam ją do huga, trochę powożę po domku, posłucha melodyjek i od razu mi pada. Dla dzieciaczków, które usypiają na spacerze w wózku to super alternatywa domowa. Bardzo bardzo polecam!
 
Do góry