reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

• Uwaga!

Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Encorton

Marteczka11

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny,
Do którego tygodnia ciąży stosowałyscie encorton?

reklama

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Bo tam sporo dziewczyn bierze te leki, które wymieniłaś - Accofil, Indralipid i Encorton.

Marteczka11

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A jakie dawki brałas? Ja biorę teraz 10 mg, zastanawiam się do.kiedy mi ustawi lekarz ta dawkę, bo wiem ze później się zmniejsza.

Charlotte21

Fanka BB :)
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Ja się tutaj powtórzę bo może przyda się dla większej ilości;) Ja biorę Encorton od pozytywnego testu ciszowego 10 mg. Przez jakiś miesiąc brałam. Potem kolejny miesiąc 7.5 mg. Teraz jestem w 18tc i biorę nadal 5mg. ;)

reklama
reklama
Do góry