reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Endometrium w 2 cyklu po zabiegu

Natasza27

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Grudzień 2020
Postów
2 369
Hej, byłam u ginekologa, ponieważ jest 39dc i nie mam drugiej miesiączki po zabiegu. Według USG ginekologiczne ok. Mówil, że wygląda tak jakby miała być @ lada dzień i, że ogółem po zabiegu mogę mieć takie rozjechane cykle. Mam poczekac do niedzieli. Jeśli nie przyjdzie to od poniedziałku Duphaston 10 dni po 2 na wywołanie. Dopiero jak przyjechałam do domu to zobaczyłam opis, że endometrium ma 6.8 mm. To nie za mało? Mówił, że wszystko ok.
 
reklama
Hej, byłam u ginekologa, ponieważ jest 39dc i nie mam drugiej miesiączki po zabiegu. Według USG ginekologiczne ok. Mówil, że wygląda tak jakby miała być @ lada dzień i, że ogółem po zabiegu mogę mieć takie rozjechane cykle. Mam poczekac do niedzieli. Jeśli nie przyjdzie to od poniedziałku Duphaston 10 dni po 2 na wywołanie. Dopiero jak przyjechałam do domu to zobaczyłam opis, że endometrium ma 6.8 mm. To nie za mało? Mówił, że wszystko ok.
Hmm, skoro lekarz stwierdził, że wszystko ok, to raczej nie ma się czym przejmować :) Nie wiem, czy Ci to w czymś pomoże, ale u mnie dzisiaj 47dc i endometrium było 9.6 mm i też mówił, że w porządku
 
Hmm, skoro lekarz stwierdził, że wszystko ok, to raczej nie ma się czym przejmować :) Nie wiem, czy Ci to w czymś pomoże, ale u mnie dzisiaj 47dc i endometrium było 9.6 mm i też mówił, że w porządku
Masz takie długie cykle normalnie czy jesteś po poronieniu?
 
Hej, byłam u ginekologa, ponieważ jest 39dc i nie mam drugiej miesiączki po zabiegu. Według USG ginekologiczne ok. Mówil, że wygląda tak jakby miała być @ lada dzień i, że ogółem po zabiegu mogę mieć takie rozjechane cykle. Mam poczekac do niedzieli. Jeśli nie przyjdzie to od poniedziałku Duphaston 10 dni po 2 na wywołanie. Dopiero jak przyjechałam do domu to zobaczyłam opis, że endometrium ma 6.8 mm. To nie za mało? Mówił, że wszystko ok.
U mnie sytuacja podobna, też jestem po poronieniu i byłam u lekarza w 40dc, ponieważ też nie dostałam jeszcze @ i też mam endometrium 6,3mm i powiedziała że jest w porzadku. Dostałam luteinę i zobaczymy co dalej, ale powiedziała że to normalne, że organizm potrzebuje trochę czasu na regenerację.
 
U mnie sytuacja podobna, też jestem po poronieniu i byłam u lekarza w 40dc, ponieważ też nie dostałam jeszcze @ i też mam endometrium 6,3mm i powiedziała że jest w porzadku. Dostałam luteinę i zobaczymy co dalej, ale powiedziała że to normalne, że organizm potrzebuje trochę czasu na regenerację.
Czekasz na 1 miesiączkę?
 
Tez tak mialam po łyżeczkowaniu, z tym ze mohe endometrium sie nie poprawiło, a mimo to zaszłam w ciaze przy endometrium 6 mm i utrzymała się ta ciaza ,spokojnie poczekaj ,organizm musi dojść do siebie
 
Tez tak mialam po łyżeczkowaniu, z tym ze mohe endometrium sie nie poprawiło, a mimo to zaszłam w ciaze przy endometrium 6 mm i utrzymała się ta ciaza ,spokojnie poczekaj ,organizm musi dojść do siebie
Niby wiem ;) ale dziwi mnie to, że pierwsza była w terminie, a drugiej nie ma. Czekam do poniedziałku, jak nie przyjdzie to Duphaston.
 
reklama
Czekasz na 1 miesiączkę?
Trochę się już pogubiłam w tym wszystkim, poroniłam w połowie stycznia i plamilam całe 4tygodnie, już myślałam że nie skończę [emoji53] ok 8lutego zaczęło się większe krwawienie i trwało 4dni, więc myśle że to była pierwsza, i od tamtej pory czekam na następną.
 
Do góry