reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eutyrox - wpływ na długość cyklu

Lisa_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2020
Postów
1 580
Cześć, mam pytanie dotyczące wpływu leku Eutyrox na wydłużenie cyklu? Miała któraś z Was taki przypadek? Leki biorę od 3 tygodni w dawce 25, na obniżenie TSH, które jest trochę za wysokie dla kobiety planującej dziecko. Cykle miałam zazwyczaj 28-30 dni zanim zaczęłam brać tabletki. Dziś mam 31dc i małpiszon się nie pojawił.. Ciąża nie wchodzi w grę, ponieważ dopóki nie obniżę TSH nie staramy się, ale dla pewność zrobiłam test i jest negatywny.
 
reklama
U mnie Euthyrox nie miał żadnego wpływu na długość cyklu, miałam 23 dni i tak niestety zostało, chociaż w sumie marzę o tym żeby moje cykle się wydłużyły. Od jakiego czasu bierzesz? Jakie miałaś TSH? Mi się udało zajść w ciążę bardzo szybko po obniżeniu do 1.3.
 
U mnie Euthyrox nie miał żadnego wpływu na długość cyklu, miałam 23 dni i tak niestety zostało, chociaż w sumie marzę o tym żeby moje cykle się wydłużyły. Od jakiego czasu bierzesz? Jakie miałaś TSH? Mi się udało zajść w ciążę bardzo szybko po obniżeniu do 1.3.
Mam 3,8.
Biorę eutyrox 25 od 3 tygodni.
Jak długo trwało u Ciebie obnizanie i z jakiego poziomu obnizalas??
 
Cześć, mam pytanie dotyczące wpływu leku Eutyrox na wydłużenie cyklu? Miała któraś z Was taki przypadek? Leki biorę od 3 tygodni w dawce 25, na obniżenie TSH, które jest trochę za wysokie dla kobiety planującej dziecko. Cykle miałam zazwyczaj 28-30 dni zanim zaczęłam brać tabletki. Dziś mam 31dc i małpiszon się nie pojawił.. Ciąża nie wchodzi w grę, ponieważ dopóki nie obniżę TSH nie staramy się, ale dla pewność zrobiłam test i jest negatywny.
Mi akurat się skrócił z 30-31 dni do 28-29.
 
reklama
Ja mam chorobę Hashimoto.
Zaczynałam od TSH 42,269 (marzec) - wtedy brałam Euthyrox n 100. W czerwcu miałam wynik 1,698 i wtedy miałam ostatni okres przed ciążą😉 Żadnego wpływu na długość cyklu nie zaobserwowałam (a wprowadzałam dane regularnie do kalendarza miesiączkowego w telefonie).

Czyli u mnie nadzieja że TSH spadło jest spora.. A ja się czulas przy braniu?? Bo ja zaczęłam więcej jeść, więcej spać..
Mi PRZED braniem leków ciągle chciało się spać i często czułam się ogólnie otępiała. Kiedy już je przyjmowałam zaczęłam mieć o wiele więcej energii. Co do jedzene-też nie miałam takiego efektu.
 
Do góry