reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Euvax B - WAżNE!!!!!!!!!!!

Hej - właśnie odczytałam w książeczce, że mój Franek był szczepiony ta właśnie szczepionką i właśnie tą trefna serią UVA06007 w szpitalu, potem nie wiem jakie serie to były bo w przychodni zapisano tylko ich nazwę. Trzecią szczepionkę dostał 16 maja i do dziś nic mu nie jest, czy jeszcze coś może się wydarzyć czy mogę spać spokojnie. Dziś się dopiero o tym dowiedziałam, co radzicie Dziewczyny:szok::szok::szok:

ja tez byłam zdenerwowana i pytałam o to pediatry. generalnie jeśli po samym szczepieniu nie było niepokojących objawów, to nie należy się martwić. nie wszystkie szczepionki z wycofanej serii były wadliwe. w iluś fiolkach znaleźli ponoć jakieś kłaczki dlatego wycofali wszystkie fiolki na wszelki wypadek.

inna rzecz, że coś w ostatnim czasie za dużo tego wadliwego Euvaxu i może Ministerstwo Zdrowia powinno sie zastanowić nad inną szczepionka przeciw WZWb
 
reklama
Euvax zwany przez lekarzy szuwaksem znowu atakuje. Niestety kolejne dziecko padło ofiarą nieprzebadanego specyfiku
http://lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/911004.html
Dlaczego tak się dzieje? Czy nie możemy coś z tym zrobić?
 
"Mit siódmy. "U mojego dziecka nie wystąpiły reakcje po szczepieniu, a więc nie ma powodu do zmartwień"
Podanie szczepionki może spowodować wystąpienie długoterminowych reakcji ubocznych takich, jak zaburzenia układu oddechowego, zaburzenia układu immunologicznego, kłopoty z koncentracją, alergie, rak i wiele innych, których nie notowano 30 lat temu.
Składnikami szczepionek są również znane kancerogeny takie jak: thimersol, fosforan duminy, formaldehyd.
Dr Harris Coulter utrzymuje, że "szczepienia powodują występowanie zapaleń mózgu znacznie częściej, aniżeli władze chcą to przyznać. Mogą one występować u 15 - 20 % przypadków"
Miliony dzieci uczestniczą w tym eksperymencie a władze medyczne nie robią nic, by rozpoznać długoterminowe uboczne efekty szczepień
Można więc stwierdzić, że długoterminowe negatywne efekty szczepień są w oczywisty sposób ignorowane przez odpowiednie służby medyczne, pomimo silnej korelacji szczepień i wielu chorób przewlekłych z kolagenozami włącznie."
 
Do góry