reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fajny gadżet dla młodej mamy - podpowiedzcie coś

mozna, chociaz gdzies czytalam jakies badania, ze mlode mamy o wiele bardziej ciesza sie z prezentu dla dziecka, niz siebie... hmm ciekawe:)
 
reklama
pewnie to też zależy od kobiety, jedne cieszą się z podarków dla maluszków a na sobie oszczędzają, inne chciałyby w końcu zostać zauważone i docenione też jako kobiety a nie tylko matki ;-) najlepiej kiedy się trochę zna daną osobę lub nawet podpyta co by wolała ;-)
 
Każdej młodej mamie z pewnością przyda się bluza do karmienia np taka mamatu.pl/odziez-ulatwiajaca-karmienie-26 która i po okresie karmienia może być z powodzeniem noszona jako bluza sportowa. Na pewno ułatwi jej to codzienne karmienie maluszka zwłaszcza w nadchodzące chłodniejsze dni.
 
Kosmetyki to bardzo dobry pomysł na prezent dla młodej mamy,podobnie zresztą jak perfumy,na pewno będzie zadowolona. A co do prezentu dla dziecka to faktycznie,na to przyjdzie jeszcze czas bo okazji będzie bardzo wiele:)
 
Ja wolałabym dostać coś porządniejszego jako młoda mama, np laktator. Są na rynku w różnych cenach i na pewno coś można fajnego znależć a laktator przydaje się zawsze. Możesz się np z kimś zrzucić i kupić, myślę, że mamuśka by się uradowała. Ja osobiście polecam laktatory Ardo Calypso, są warte swojej ceny. Używałam elektrycznego i jestem bardzo zadowolona :tak:
 
Ja dostałam chustę od znajomych, zapytali wprost co się przyda, bo kolejna grzechotka czy bodziak po co... A chusta jest bardzo fajna, przede wszystkim jest ułatwieniem dla mam dzieci wiszących całymi dniami na rękach :)
 
A ja polecam kubek termiczny i uchwyt na kubek do wózka. Ja dostanę swój pod choinkę i już nie mogę się doczekać. Zawsze jak wybieram się spacer, to mam ochotę wziąć ze sobą swoją ulubioną herbatę/kawę i wreszcie będę mogła :)
 
Hej skoro grupa skierowana jest do rodziców to słyszeliście może o aplikacji, gdzie dzieci tworzą własne bajki w 15 minut? Chociaż 15 minut to niewiele, to wiem, że moje dziecko nie straciło tego czasu, a wręcz przeciwnie. Aplikacja pomaga w rozwoju kreatywności pobudza rozwój intelektualny i emocje. Na stronie są opinie specjalistów. Moje dziecko odkryło w sobie talent aktora i reżysera :)
 
Ja zaopatruję się w sklepie abc-bobasa.pl i tam można znaleźć fajne gadżety również dla mam takie jak np chusta do karmienia. Odkąd odkryłam ten sklep nigdzie indziej już nie zaglądam :)
 
reklama
Do góry