reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie w ciąży

reklama
Ja pofarbowałam kilka tygodni temu zwykłą farbą do włosów i mi sie kolor nie przyjął więc chyba trzeba bez amoniaku :)
 
A ja farbuje u fryzjera tą farbą co zwykle i nie mam problemów. Koleżanka chciała sobie zrobić baleyage i fryzjerka jej powiedziala, ze nie ma przeciwwskazań w ciąży do farbowania włosów i że to takie stare przesądy. No chyba, że jest bardzo wrażliwa na zapachy i zapach rozjaśniacza jej będzie przeszkadzał, ale teraz są takie produkty jak np. farba bez amoniaku i bez zapachu, że można szaleć i nie trzeba 9 miesięcy chodzić z odrostami :)
 
Do góry