reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie wlosow w ciąży 16tyg

Ja farbowałam normalnymi, zwykłymi farbami. Z amoniakiem.
Wiadomo, ze sie nie siedzi i nie wdycha tego prosto z butelki ale w sumie nawet bez ciazy nie powinno się tego robić.
 
reklama
Możesz na spokojnie. Moja fryzjerka akurat kobietom w ciąży wlosow nie rozjaśnia, bo mówi z doświadczenia, że często przez hormony włosy nie chcą się zafarbować, ale nie ma to wpływu na dziecko.
Tak samo niektóre kobiety, nie mogą włosów farbować jak mają okres (np. ja :D)
 
Możesz na spokojnie. Moja fryzjerka akurat kobietom w ciąży wlosow nie rozjaśnia, bo mówi z doświadczenia, że często przez hormony włosy nie chcą się zafarbować, ale nie ma to wpływu na dziecko.
Tak samo niektóre kobiety, nie mogą włosów farbować jak mają okres (np. ja :D)

Ciekawe z tym rozjaśnianiem w ciąży :) u mnie stosowała w ciąży rozjaśniacz w proszku i dawał radę, potem jak już i tak salony były zamknięte zamawiałam serię Schwarzkopf Professional, trochę droższa sprawa, ale np. w notino dodają czasem do tego inne kosmetyki za darmo.
 
Nie rozjasnialam w ciąży, ale farbowalam. Nic sie nie dzialo, dzidzia byla zdrowa a ja szczesliwa, ze wyglądałam jak czlowiek
 
Do góry