reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy trymestr a farbowanie włosów

reklama
W kwietniu poroniłam w 9 tygodniu i miałam zabieg
W sumie wyszło śmiesznie bo miałam iść na zdjęcie RTG nogi bo mi dokuczała ale byłam jeszcze przed okresem i coś mnie tknęło i zrobiłam test druga kreska wyszła bardzo slaba
 

Załączniki

  • IMG_20201014_175748.jpg
    IMG_20201014_175748.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 99
Wg bety zrobiłam prywatnie to 3 lub 4 tydzień wg moich obliczeń idzie 3 tydzień a wg cyklu to 5 tydzień idzie
To gratuluję. 🤗 Ja jestem w 11t1d i termin jak narazie mam na 10 maja. W piątek kolejna wizyta i strasznie się stresuję. Jak byłam w 5t3d to widać bylo tylko sam pęcherzyk ciążowy. W 6t było już ciałko żółte, a zarodek i serduszko usłyszałam dopiero w 8t1d. 🤗
 
To gratuluję. 🤗 Ja jestem w 11t1d i termin jak narazie mam na 10 maja. W piątek kolejna wizyta i strasznie się stresuję. Jak byłam w 5t3d to widać bylo tylko sam pęcherzyk ciążowy. W 6t było już ciałko żółte, a zarodek i serduszko usłyszałam dopiero w 8t1d. 🤗
Bardzo się cieszę mam nadzieję że u mnie też będzie wszystko dobrze tylko że mam lekarza dopiero 3 listopada więc jeszcze trochę będę żyć w niepewności mam may że się opłaci poprzednim razem jak tylko zobaczyłam dwie kreski odrazu pobiegłam do lekarza i kazał mi przychodzić co tydzień i robił USG już nie wiem co bardzo stresuje 🙂
 
A dziś jest już tak
O super. 😁 Ja też się przypadkiem dowiedziałam, bo nigdy bym się nie spodziewała ciąży (5 lat starań bez skutku i PCOS), a że pewnego dnia chciałam się napić piwa, a okres jak zwykle się spóźniał dla bezpieczeństwa zrobiłam test, żeby nie ryzykować. I wyszła kreska. Troszkę ciemniejsza niż ta Twoja pierwsza. Potem robiłam kolejne 3 testy w odstępach 3 dniowych i były coraz ciemniejsze. 😁
 
Bardzo się cieszę mam nadzieję że u mnie też będzie wszystko dobrze tylko że mam lekarza dopiero 3 listopada więc jeszcze trochę będę żyć w niepewności mam may że się opłaci poprzednim razem jak tylko zobaczyłam dwie kreski odrazu pobiegłam do lekarza i kazał mi przychodzić co tydzień i robił USG już nie wiem co bardzo stresuje 🙂
A liczysz od ostatniego okresu?
 
Bardzo się cieszę mam nadzieję że u mnie też będzie wszystko dobrze tylko że mam lekarza dopiero 3 listopada więc jeszcze trochę będę żyć w niepewności mam may że się opłaci poprzednim razem jak tylko zobaczyłam dwie kreski odrazu pobiegłam do lekarza i kazał mi przychodzić co tydzień i robił USG już nie wiem co bardzo stresuje 🙂
Jestem dobrej myśli 🤗 a wiadoma była przyczyna poronienia? Miałaś jakieś problemy?
 
reklama

Podobne tematy

Odpowiedzi
28
Wyświetleń
42 tys
Deleted member 176021
D
Do góry