reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Goraczka pierwszy trymestr a wady płodu

Majka2022

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Luty 2022
Postów
141
Jak to jest w praktyce ? Czy przez goraczke poronilyscie albo Wasze dziecko urodziło się z jakimiś wadami czy to po prostu bardzo rzadkie przypadki ? Od 2 dni mam goraczke i martwię się. Jestem 6+3
 
reklama
Byłam przeziębiona w pierwszym trymestrze, być może covid, bo nie miałam węchu i smaku, ale nie byłam wtedy na teście, do tego kaszel, zawalone zatoki, gorączka, leczyłam się głównie mlekiem z miodem i czosnkiem, herbatą z sokiem malinowym, miodem, cytryna i imbirem, sokiem z cebuli. Mam 9,5 miesięcznego zdrowego syna :) spokojnie, dużo wypoczywaj, dużo pij wody, dużo zdrówka!
 
Do góry