reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża a bóle głowy

reklama
askkle - jestem mama wczesniaka i sporo czasu spedzilam w szpitalu - duzo wczesniakow rodzi sie wlasnie z bezproblemowych ciaz... moja ciocia (daaaawno temu to bylo) przez zatrucie ciazowe stracila dziecko a sama byla nieprzytomna przez 2 tygodnie...

trzeba po prostu na siebie uwazac i nie bagatelizowac zadnego dziwnego objawu - dobry lekarz nie bedzie mial nic przeciwko zasypywaniu go pytaniami - w koncu powinno mu tez zalezec na szczesliwym rozwiazaniu ;-)

pozdrawiam ;-)
 
Mnie w ciąży bardzo bolała głowa i to z 2 miesiące prawie codziennie. tak mocno mnie bolała, że do tego wszystkiego wymiotowałam i trwało to i po 3 godziny. To było straszne i najgorsze w mojej ciąży. Lekarz powiedział, że spokojenie moge wziąc Paracetamol- nawet 2 tabletki, ale w momencie kiedy czuję, że zaczyna się ból głowy a nie wtedy kiedy jest bo tabletki wtedy nie pomogą a są na 100% bezpieczne dla dziecka. I podobno lepiej jest wziąc tabletke niż się męczyc bo wtedy dziecko się dodatkowo stresuje, ale ile w tym prawdy to nie wiem. A i do tego zimny okład na głowe i kark.
 
To widze,ze nie mam najgorzej. Bo mnie jak boli i sie poloze to po ok. pol godziny przechodzi.
Dzis caly dzien glowka nie bolała... oby tak dalej :)
 
Oj ja tez mam ostatnio straszne bóle glowy :baffled:
Przewaznie juz z rana jak wstaje to czuje potworny ból czuje jakby pod kopuła cos mi latalo :szok: taki bol przy skroniach
eh proszkow przeciwbolowych staram sie unikac w ciazy
Dzis mnie uratowala kawa ale nie zawsze daje rezultaty :baffled:
 
ja jeśli tylko mogę to leżę przy uchylonym okienku z zamkniętymi oczkami... leków jeszcze nie brałam, amol nie wiem czy można bo wiem że alkohol niby przenikać może i nawet kosmetyków na tej bazie nie powinno się stosować... inhalol kropelki zalewam wrzątkiem i nieraz opary pomagają....
Amolem ja smarowałam skronie,nie pilam jego,tak on nie powinien przeniknąc
 
Generalnie przez skórę dużo rzeczy przenika.
Mnie np. bardzo boli kręgosłup, ale żadnych maści ani gin ani farmaceuta nie chciał mi polecic... bo to ciąża... bo to wnika w krwiobieg itd.
 
Mnie na początku ciąży głowa bolała na okrągło, najgorsze bylo to że jeszcze nie zdążyłam rano otworzyć oczu a już mi łeb pękał...dzięki Bogu jakoś razem z pierwszym trymestrem i skończyły się te okropne bóle głowy...co prawda to na 100% nie były migreny ale też nic przyjemnego...i na marginesie zaznaczę że ani razu nie połknęłam tabletki...znając życie nic by mi ona nie dała a miałabym tylko niepotrzebne wyrzuty sumienia...z bólem walczyłam zimnymi okładami tak jak już część z Was pisała i zauważyłam też że mniej bolał łebek jak więcej czasu spędzałam na świeżym powietrzu (o ile w mieście jest ono świeże;-))
 
reklama
dziewczyny ponawiam wątek:)

czy któraś z obecnych na forum przyszłych ma bóle głowy?

ja mam np. dzisiaj cały dzień, ale to takie tępe z uczuciem nudności po tabletce przechodzi ale jak tabletka przestaje działać znowu boli wzięłam juz dwie i co moge wziąc trzecią ? Biorę paracetamol?:szok:
 
Do góry