reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyznaczony termin porodu a faktyczna data

Kiedy w stosunku do wyznaczonego terminu urodziłaś swoje dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    99
reklama
Ja urodziłam 3 tygodnie przed terminem. W nocy o 3.20 obudziłam się i okazało się potem ze sacza sie wody płodowe, więc telefon , kapiel i do szpitala w trakcie drogi zaczęły sie skurcze w trakcie badania w szpitalu wody całkiem odeszły i poszło juz szybko. Nawet gdzies w dokumentach mam zapisane ze II faza porodu trwała 5 minut. I urodziłam synka własnymi siłami bez zzo,. z jakims szczątkowym znieczuleniem dożylnym o godz. 4.50 . Nie pamietam wielkiego bólu.Lekarze mówili że to był błyskawiczny poród 1,5 h.Dodam ze miałam 30 lat. Teraz czekam na kolejne dziecko. Pozdrawiam
 
troszke nie na temat ale pozwole sobie zapytac:) jak sie ma termin porodu wyznaczany z dlugosci cyklu do terminu oznaczanego z usg? mam termin "z koleczka" na 3 wrzesnia a z usg wychodzi na 11 - 15 wrzesien. to moja pierwsza ciaza wiec jestem ciekawa;) pozdrawiam goraco wszystkie mamusie:)
 
alicja co do terminu z usg. Na poczatku ciązy, tak do 24 tygodnia tez miałam spora róznicę - 18 sierpien z okresu a 24 z usg. Dwa ostatnie badania zawęzily róznice - w 29 tygodniu z usg wyszło juz 15-go a wczoraj czyli na poczatku 33 tygodnia - 12 sierpnia. Mój lekarz powiedział, ze im maluch wiekszy tym latwiej ocenic wszystkie parametry i obliczyć termin. Ja w kazdym razie od poczatku wiedziałam, ze termin będzie miedzy 1 a 15 sierpnia ;D
 
Pierwsze dziecko urodziłam 2 tygodnie po terminie z wywoływaniem. Kasia otrzymała 10 punktów.To było 13 lat temu. Dzisiaj jestem 4 dni po terminie z om, a 6 z USG.Strasznie się denerwuję, ale chyba to naturalne.
 
Hejka,ja jestem bardzo zła bo jestem trzy dni po terminie a miał sie urodzic duzo wczesniej.biegam po schodach i nic ani najmniejszego skurczu tylko latam jak szalona do ubikaci.Macie jakis pomysł zeby nie isć do szpitala tylko urodzic samemu???
 
Moja Karolinka pojawiła sie na swiecie w 38 tc- poród był wywoływaney bo mojej córci serduszko bilo leniwie a i tak skończyło sie na cc, bo moja Karolinka karku zgiąć nie chciaciał a ja dostałam ataku astmy i trzeba było szybko mała wyciagać ;D
 
reklama
Ja moja myszkę urodziłam 3 dni po terminie. i była to dokładnie data jaka wynikała z USG a nie ta co wychodziła według miesiączki
 
Do góry