reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie włosów w ciąży.

Jestem fryzjerką.Farby nie przenikają przez skórę więc nie szkodzą.Ja w ciąży w 4 miesiącu rozjaśniałam włosy,mały jest zdrów jak rybka.Co do farb bez amoniaku uważam,że dodają do tych farb inne dziadostwo,ponieważ bez amoniaku nie utleni się kolor,więc musi być zamiennik,tylko on po prostu nie śmierdzi co nie znaczy,że jest mniej chemii w takiej farbie.Tak jak napisała Gosiaq85 fryzjerki w ciąży pracują robią trwałe ondulacje,farbują itp. i rodzą zdrowe dzieci,moja szefowa i jej pracownica przepracowały całą ciążę i jedna ma 1dziecko druga 3 i wszystkie zdrowe,więc opary nie szkodzą,szefowa również farbowała sobie włosy.
 
reklama
Ja sama wolałabym jednak poczekać z farbowaniem. Nie ma się co spieszyć, to nie jest potrzeba pierwszego rzędu. Rozumiem, że każda z nas chce dobrze wyglądać, ale myślę, że da się to załatwić w jakiś mniej inwazyjny sposób.
Ale dlaczego poczekać? Co się stanie jak zafarbujesz?

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
 
Farby w dzisiejszych czasach nie są już tak szkodliwe jak kiedyś ;) Jeśli jednak chcesz mieć 100 procentową pewność, że wszystko jest okej zgłoś się do dobrego fryzjera , który nie tylko pięknie odświeży kolor ale i nawilży włosy co jest w ciąży dobry pomysłem , grunt to czuć się dobrze :)
 
Z drugiej strony w tych smrodach nie siedzi się caly czas. Kokejna rzecz. Powietrze też nie jest pierwszej świeżości;)
 
reklama
reklama
Do góry