reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fenoterol??

Yulkana, dziś idę do gina, mam nadzieję ze odstawie, a co do przyzwyczajania sie macicy, no nie ma reguły... dwie moje bliskie kumpelki urodziły max do 3 dni po odstawieniu leku, wiec liczę że może i ja :-) Choć zapewne wyłamałabym sie z października :-(
Misia - też tak słyszalam, ja na fenoterolu jadę od 27 tyg, ale powiem Ci ze mój maluch miał w 35 tygodnii zaledwie 2200, niemniej są to wyliczenia przybliżone, wiec za mocno nie przykładam do tego wagi
 
reklama
mój miał w połowie 35 tygodnia 2400,więc niewiele więcej,kurczę, też mam nadzieję że nie przenoszę i urodzę po odstawieniu,tak by było dobrze bo już bardzo mi ciężko!
 
mój miał w połowie 35 tygodnia 2400,więc niewiele więcej,kurczę, też mam nadzieję że nie przenoszę i urodzę po odstawieniu,tak by było dobrze bo już bardzo mi ciężko!
wiesz tak sobie myślę, że waga dzieci z usg może sie różnić od rzeczywistej, a po drugie, tak patrzę na siebie na męża i nie wiem po kim maluszek miałby być wielki i tłuściutki :-), ja jestem chudzinka, choć wzost wysoki, mężulo tez nie należy do brzuchaczy więc myśle, że nasz mały bedzie po prostu trochę mniejszy niż inne dzieci ale równie szybciutko zorientuje się ze już czas zeby się z nami przywitać. Kurcze byłabym zła, bo w 27 tyg naprawdę bylo zagrożenie porodem wiec jakby się teraz ociągał to chyba dostałby po pupie, którą kapitalnie wypycha pod moimi żebrami :-). A w razie czego, to i ja przestanę leżeć i zacznę biegać, skakać i pastować podłogi, i moze przypomnę sobie co to przytulanki z mężem :-D
 
Ja urodzilam dwa dni po odstawieniu, 2 kolezanki z patologii(lezalam na nadcisnienie) urodzily tydzien po odstawieniu.

mi też się to marzy... generalnie to nie chciałabym przenosic... ja jeszcze 4 dni i finito z fenoterolem!!! tak sie ciesze... w sumie to już po odstawieniu luteiny brzuch mnie boli dwa razy mocniej jak bolał, ale to co - da sie przeżyć.....
 
dzięki Majandra
mój brzuszek jest dość duży i już też słyszałam że mogą to być wody, dlatego maluszek nie waży dużo,w sumie brzuch nie świadczy o wadze dziecka,ale nie wiem jak ten fenoterol faktycznie wpłynął na wagę,martwi mnie to bo jak mi dobje do 4 kg to nie będę mogła rodzić na izbie porodowej tylko w szpitalu i pewnie cesarka,ale zobaczymy! wczoraj położna mi powiedziała że wagę dziecka trzeba liczyć +/- 10 %!
a do odstawienia prochów został mi tydzień i już się cieszę!
 
reklama
Do góry