reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Filmiki, fotki - poważne i dla rozluźnienia

reklama
Jak dla mnie to jest jakaś paranoja!!! Czy oni mają mózgi wyprane? Nie potrafię tego pojąć dlaczego oni w taką histerię wpadli. To, że ktoś umarł to jest smutne, ale...to co oni wyprawiają to w większości jest chyba na pokaz.
 
Kurteczka moje hormony szaleją, na tym filmiku też się poryczałam. :baffled: A swoją drogą, to niesamowite urodzić w takiej pozycji i w takich okolicznościach.
 
Ostatnio moja kuzynka stwierdziła,że jestem nienormalna, bo oglądam porody i inne:) Ciesze się,że jest nas więcej!:-D
 
reklama
Ja przed pierwszą ciążą nie oglądałam żadnych porodów, ani nie czytałam za dużo. Ucinałam też historie grozy jak ktoś próbował mi opowiadać. Dzięki temu poród jakoś mnie nie stresował. Chciałam wiedzieć tyle ile potrzeba:)
 
Do góry