reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

flałersy :-)

łoł jaki poważny temat!!!... ja bym tez za przesadzanie musiała sie zabrac ale kiedy??/ czasu mam teraz mało...
 
reklama
Melani barwao za watek
ja o mich kwiatach zapominam ale zawsze udaje mi sie je odratowac :) taki juz muj urok bardziej dbam o nie wiosna i latem zupelnie nie iwme dalczego
 
no i przyszedł czas na odświeżenie wątku :)

tak sobie spaceruję i spaceruję i w parku znalazłam takie cudo, moje pytanie jest takie, czy któraś z was wie jak ten krzew się nazywa ??

p50619649ia.jpg


p50619651th.jpg


koniecznie chciałabym to kupić, ale jak zaczynam tłumaczyć to nici z tego, i ekspedientka wciska mi rododendrona :) to jest taki nie duży krzaczek, ja wiem tak ok 50-60cm, tyle, że to w parku jest chyba od tego roku dopiero więc może to bardziej rośnie.
 
Tuniu Jestem prawie pewna, że to pigwowiec japoński(chaenomeles japonica). Kwitnie na przełomie kwietnia i maja .Kwiaty w zależności
od odmiany ma pomarańczowe, czerwone bądź purpurowe. Owoce mają piękny zapach .Moja mama zaprawiała je na zimę w cukrze i dodawaliśmy je do herbatki.Niepowtarzalny smak ::)


pigw39wl.jpg



pigw21ul.jpg



pigwowiec5qd.jpg
 
Oooo zapomniałam o tym wątku
dawać mi tu ładne kwiatki do ogródka ;D ;)

będę sadziła gotowce - pojadę do jakiegoś sklepu, kupię i wsadzę w ziemię ;D
na ziarenka nie ma czasu, bo się lato skończy :p

Tunia ja się nie znam na krzakach ;)
ale ten jest sympatyczny :)
 
a właśnie
ja dzisiaj nasadziłam w skrzynkach ziarenek kwiatków i pomidorki, no i dynie może coś wyjdzie, ale z dyniami to wątpie
a jak nic nie wylezie to też wsadzę gotowce
ale maciejkę muszę wsadzić koniecznie bo pięknie pachnie wieczorkiem
 
wg mnie to pigwa tuniu - zgadzam się z kinek ;D
teściowie mojej siostry robili bajeczną nalewkę z pigwy ::) szkoda że już nie mają ogródka
 
dzięki wielkie dziweczynki :)

mam chwilowego fioła na punkcie kwiatków, bo z moja siostrą urządzamy zieleń wokół tej ich nowej chatynki :)
jak już będzie gotowy to wam pokażę :)
 
reklama
to pigwa, według mnie :) pyszna do herbatki - jak pisze kinek, lepsza od cytryny - według mnie

o kwiatki do ogródka tez prosze, bo już niedługo - daj Boże - będę go miała :)
 
Do góry